Opovrhuje mojou pracou

Príspevok v téme: Opovrhuje mojou pracou
rosalginka

Vyjadril sa ze ju neuznava mam Bc. a on ze napr. Mgr,Mudr,Judr je viac (ano je :) ) neskor zapotil ze tu ide hlavne o status v spolocnosti,(on ho ma) a ja pomaham ludom s Bc.nechape to a aj ked to nikdy nedal na sebe znat az do teraz tak ma ma za nieco menej.... ako sa s tym vysporiadt? zeny z jeho minuloti boli workoholicky tak ako je mozno aj on ...a ja som skor rodinny ty

vebe

Pises, ze on nieje zly, len ti vymenoval, aka vseliaka by si mala byt. Ak je vztah skutocne o laske, tak jeden druheho prijima takeho aky je. Bud ta ma rad taku aka si, alebo je problem. Ak jeden partner chce neustale toho druheho vylepsovat a pretvarat podla svojich predstav, tak je to obravsky problem. Iste, clovek moze vylepsit niektore svoje schopnosti, ale vo svojej podstate sa nezmeni. Nikdy nebudes pre neho dost dobra, vzdy budes pre neho sice dobra, ale mohla by si byt este lepsia. Uz to je prejav toho,ze ta neprijima a nevazi si ta taku aka si, a to si mlada, pekna. Pocuvaj svoj rozum. Uz to, ze pises, ze on je magnet, hovori o tom, ze ma manipulatrosky vplyv na teba

rosalginka

ako vam davaju vasi partneri na javo ze si vas vazia ? Moj mi dnes slubil ze zavola nezavolal...doteraz a myslim ze uz ani nezavola.
Sôubil mi predvcerom ze zavola,nezavolal, vraj nepocul ked som mu volala a potom bolo neskoro... preco mi to robi ? je to naznak niecoho ze to nie je v poriadku ,vsak? inak pre mna to uz asi je bezne lebo takto to je ...
Ale on nie j ezly len by mal rad pri sebe parterku ktora bude pritazliva, vzdelana, komunikativna, bude asertivna atd... minule mi vymenoval par valstnosti a vraj ze ak budem chciet tak tak dkazem ,ze som toho velmi blizko. a CO ON ? vobec si neuvedomuje ako mi ublizil ze nebol pri mne v najhorsich chvilach mojho zivota ktore sposobil aj on, ze ana nase prve vyrocie vykaslal... a namiesto toho ze by mi zavolal poslal radsej k meninam smsku svojej byvalej laske... je to normalne z esi stale pisu ? vraj to berie ako kamaratstvo ale ja nechcem mat manžela ktory vecer pred spanm bude vypiosovat blahoprajne sms svojim byvalim..ja mu vyhovujem lebo mu mastim ego nic viac.chcem odist,racionalita mi kaže chod prec-este viac ta dorana a zoberie ti aj tvoje posledne tuzby ale ja...je ako magnet

vebe

Kazdy ti tu pise, ze je taky a onaky, a co ja viem co, v zasade maju pradvu, tak to nebudem opakovat. Ja len dodam tolko, ze vekom sa tieto veci najma u muzov zhorsuju. Mam tu cest sa pohybovat v porstredi, kde sa s tym stretavam, bohuzial. Titulomania, honba za publikaciami a citaciami, ak toto niekoho postihne, tak sa to uz len zhorsuje. Tito ludia sa nevedia na ostatnych pozerat inak, len cez tituly, publikacie a podobne. Ani im nejde o to, co dotycny je skutocne dobry v niecom, ci je skutocny odbornik. Neviem ci je to jesitnost, ci ista forma frustracie, ale je to tak. Ak ti tp uz teraz vadi, prec od neho. Nebude si ta vazit a to je vo vztahu problem

oukydouky

"keď kladie titul pred to, aky clovek je. "
suzi a aky clovek vlastne je? vazne sa pytam.. a trochu sa skerim ako len zadres nejaku inu podobne stupidnu povrchnost alebo nejake prazdne vseobecne frazy (no offence)

GiovanniX

strata casu sa aj s takym clovekom zaoberat,ked raz padne lietadlom niekde a prezije na dakom ostrove tak mu vsetky tituly a spolocenske postavenie bude na prd a bude rad ak ho zachrania domorodci (ovsem ak nebudu hladny :P )
väcsinou taki ludia sa chvalia titulmi,ktori si ich ani nezasluzia a velmi malo vedia zo svojho "fachu",ale to uz je o inom...

[zruseny16]

Nepochopím takého cloveka, keď kladie titul pred to, aky clovek je. Asi -urcite by som si ja s takym clovekom neozumela.

carie123

ja si myslim, ze stastny je aj robotnik s docentkou... cernoch s beloskou... zdravy s chorou...
... ked im na sebe zalezi.

laska si nevybera ani nepozna hranice.

rosalginka

Agnes ano mas pravdu ....najhorsie je na tom z eneviem kedy je to spravne obdobie , o tyzden sa chstame na akciu ,potom ma opat nieco naplanovane a na dovolenku letnu ma tiez nieco vybrate ..ale teraz ironicky :) pochybujem ze budeme do leta spolu ....ja si uz teraz myslim ze ma asi ani nikto nebude mat raz ,lubit, a chcem byt aspon pochvalena od svojho partnera i ked hovori ze ma podporuje v tom co robim ale tak pozname :D :D to je take cez zuby že patri sa ".
som s nim uz dlho .
Nevladzem.