Dala som lekarovi uplatok a viac so mnou už nekomunikuje

Príspevok v téme: Dala som lekarovi uplatok a viac so mnou už nekomunikuje
Kiara2

Bola som na nemenovanej operácii na sukromnej klinike, kde som prvy krat platila nemale peniaze za operáciu - 1400 eur. Vtedy nech som sa pýtala na čokoľvek cez mail vždy mi odpisal pred operáciou. Lenže bolo treba spraviť reoperáciu problemu kde som platia iba za zakladne naklady jemu už neišlo z peňazi nič. Tak som mu ako podakovanie dala po reoprácii v obalke niekoľko eur. Lenže som ešte netušila že sa operácia znova nepodarila. Kontrola bola iba jedna namiesto aspoň troch tak ako prvy krat. A nech sa ho pýtam viac krat mailom na čokoľvek už mi neodpisuje. No som z toho sklamana že som mu dala podakovanie že ma musel znova operovať skoro polovicu mojej vyplaty a on už nie je schopny mi odpisať ani na jeden mail kde sa pýtam veci ohladne mojej nepodarenej operácie. Viem mala som mu dať peniaze pred reoperáciou aby sa snažil opraviť chybu, no nevedela som že sa nebude snažiť a potom radšej povie že a to nedalo opraviť (čo pokazil)

Kiara2

Nepoložila som otazku ale chcela by som vedieť vaš nazor či je to normanle ža ak date uplatok a už s vami doktor nekomunikuje namiesto toho aby sa pri buducom stretnuti k vam spraval milšie...
Viem mame telefony možem mu aj zavolať no už to že mi neodpisuje ma maili ako ked išlo o večšie peniaze pre prvou operáciou mi stači nato aby som vedela aky je to charakter človeka - čiže zobrať peniaze a dovidenia.

lost

Tak mu zavolaj..
Alebo napis reklamaciu..
Alebo posli niekoho za nim osobne (aby odpovedal na otazku)..

Ale sranda, v civilizovanej krajine by taky doktor urobil vsetko pre to, aby chybu napravil a u nas? :D

kasle na to.. preto by som ho navstivil osobne, sice by mi to nepomohlo, no pomohlo by to niekomu inemu, kde by uz mal v gatiach (ten doktor), aby nieco nepokazil.. tiez by som bol rad, ak by takto principialne niekto toho doktora/chirurga naucil k slusnosti este pred mojou operaciou, to je jeden z dovodov, preco je princip sakra dolezity v zivote a spolocnosti.

Kovepa

Boze ludia, kazdy sa na Slovensku stazuje, aka je bieda, a ja nechapem, odkial ludia beru 1700 eur na tak nepotrebne a rozmarne operacie ako su plastiky prs a liposukcie atd.. ?!! ved to az boli, ako su poniektori rozmaznani a egoisticki... Nehovorim, ak niekto surne tu operaciu potrebuje, alebo ak zena prekonala nejaku tazku chorobu a potrebuje plastiku prs, aby vyzerala normalne, tak je to pochopitelne. Ale tie barbinky, ktore platia tisice za to, aby mali miesto prs balony a na stehnach liposukcie. Chodte radsej cvicit a zdravo sa stravujte a nie na hovadiny mysliet. Poniektori nemaju co jest a poniektori sa rozhadzuju na svoje vrtochy. je to nespravodlivost na tom svete!!!

dpk1

all: Co ju hned zdrbavate, konala mozno hlupejsie a nelogicky, ale sami predsa citite ze to myslela s dobrym srdcom. Obycajny clovek to v tomto bananistane niekedy nema lahke, a pokial chce donutit niektorych doktorov k 100% nasadeniu, tak sa vobec nedivym ze ma pohnutky zaplatit mu.

kiara2: Tvojim pribehom chces zrejme vyjadrit otazku co mas teraz robit. Nuz reklamovat stazovat sa, obehavat. Bude to chciet vela sil, pretoze sporenie sa s doktormi, to je horsie ako mafia. Najhorsie co mozes spravit je rezignovat. Co sa tyka tvojich penazi, na tie uz asi aj zabudni, ale nezabudni to doktorkovi pekne na hlad yebnut do oci az u neho budes.. Mimochodom, ze ti uz neodpisuje na emaily...nie je to jeho povinnost. Ako si sama pochopila, nabalil sa a ma v P. Pokial ma konexie, na SR s tym uz asi neurobis zial nic, duplom ked si uplatok dala dobrovolne sama kd seba. Vies si aspon zobrat trpke ponaucenie.

Vela stastia, uprimne.

aduska051

"že som mu dala podakovanie že ma musel znova operovať" - ze musel ta operovat vsak je to jeho robota!!! a este ak aj tam predtym daco dovrzal tak hadam je jeho povinnost to aspon zoperovat a urovnat...