Všetko bolo krásne, potom sa prestal ozývať

Príspevok v téme: Všetko bolo krásne, potom sa prestal ozývať
Habibii

Pred dvomi mesiacmi som na brigáde spoznala chlapca. Už od prvej chvíle sa mi veľmi zapáčil. Po brigáde som mu napísala na internete, lebo som nezniesla pocit, že by som ho už nikdy nevidela. Dala som mu najavo že ma zaujal a aj keď som ani náhodou neverila tomu, že by to bolo vzájomné, tak som zistila že to vzájomné asi je (teda zavolal ma hneď na druhý deň von a tak). Stretnutie dopadlo nad naše očakávania. Povedal mi, že som úžasná, že ho veľmi priťahujem, že som veľmi milá, že som sa mu hneď zdala iná ako ostatné a tak... Odvtedy sme sa stretávali, no nemohli sme sa vídať veľmi často lebo nebývame v tom istom meste. No aj tak to bolo všetko krásne, boli sme spolu takmer každý víkend, spolu nám bolo úžasne, a keď sme spolu neboli tak sme si stále smskovali (písal mi každý večer, pýtal sa či na neho myslím, zo srandy mi písal že dúfa že ho nepodvádzam a tak) alebo sme si písali na internete... Vyzeralo to ako začiatok niečoho úžasného, vyzeral že to myslí vážne, všetko išlo tak jednoducho... No a potom sa zrazu dačo zmenilo. Jeden víkend šiel za rodinou, tak ma prosil, aby sme sa stretli aspoň cez týždeň aj keď máme obaja veľa roboty, pretože vraj nevydrží čakať až do ďalšieho víkendu. Prišlo mi to milé, súhlasila som. Čakala som ho a on neprišiel. Tak som mu zavolala, ospravedlňoval sa, že nevedel že sme dohodnutí napevno, že má toho veľmi veľa, že ho to mrzí a že mi to vynahradí. Zaskočilo ma, že mi nedal vedieť že nemôže a že ma nechal čakať, no mávla som nad tým rukou. Keď sa v nedeľu vrátil od rodiny, hneď mi písal, či by som k nemu neprišla, že mu už chýbam, no nemohla som. A tam niekde sa to pokazilo. Zrazu sa mi prestal tak často ozývať. Stále vravel, že nemá kredit a že nemá čas. No keď som sa ozvala ja, bol rád, zasa ma zavolal von, a keď sme boli v osobnom kontakte bolo to akoby sa nič nezmenilo, dokonca ešte lepšie. No potom sme sa rozlúčili a on zasa nemal problém týždeň sa neozvať. Keď som mu napísala, že to nie je pekné, zasa hovoril len o tom že má toho veľa ale stále ma má rád a že mi to vynahradí. Chcela som sa s ním o tom porozprávať naživo, no predbehol ma. Naposledy keď sme boli spolu povedal mi, že by som sa mala zmeniť lebo ani nevie či mi na ňom záleží. Že si myslí, že ho iba namotávam, pretože keď som s ním je všetko super a potom týždeň nič. Lenže mne je hlúpe písať mu stále prvá, keď sa on tak odmlčal. Tak som mu povedala že to nie je pravda a že on sa mi tiež nemá problém tak dlhý čas neozvať, na čo mi odpovedal že on to vraj preto neberie tak úplne vážne medzi nami, lebo si myslí že to s ním proste nemyslím vážne. A nechcel mi veriť že myslím. Nevedela som čo mám robiť, pretože ho mám veľmi rada, veľmi mi na ňom záleží a chcem byť s ním, no nie hneď lebo mám za sebou obrovské sklamanie čo sa vzťahu týka a preto nechcem zažiť ďalšie, chcem ho najskôr čo najlepšie spoznať. Lenže to sme si aj hneď na začiatku ujasnili, že sme obaja po dlhých vzťahoch tak sa budeme najskôr len stretávať a že uvidíme, či nám bude spolu stále dobre a či aj potom budeme chcieť byť spolu. No už sa sčasti cítim aj pripravená mať s ním vzťah... Lenže ako mu to dokázať? Nechcem mu každý deň písať a tak, keď on mne nenapíše, lebo ja mám vlastne rovnaký pocit ako on... Že to asi so mnou nemyslí vážne keď ho týždeň nezaujíma vôbec čo so mnou je. A nechápem ani to, prečo je zrazu taký, keď predtým mi písal aj večer na dobrú noc, aj len tak cez deň... A dorazilo ma to, že deň po tomto našom rozhovore (teda deň po tom ako sme sa naposledy videli) som mu večer napísala, že \"už teraz mi chýbaš\". On mi neodpísal... Ani nenapísal, už týždeň. Dokonca ani teraz cez víkend, pričom sa cez víkendy vídame. A ja neviem, či som niekde urobila chybu ja. Nechcem ho otravovať no zároveň ho nechcem stratiť kvôli tomu že on si myslí že to ja nemyslím vážne. Čo mám robiť? :(

lorinnes

no uz ked som si dala tu namahu cele to precitat neda mi neopytat sa: ako to dopadlo? alebo pokracuje? zlepsil sa ci stale robi to iste? ci uz s nim nie si?

inak mne sa stalo nieco podobne akurat mi povedal ze zistil ze nechce este vztah...no coment..proste chlapi ani to nebudem riesit lebo..nekedy ked ich spoznavam nemam ani ja chut na vztah

Habibii

Marek, ďakujem za pohľad na vec z druhej strany ;) a máš pravdu, uznávam... Ale nejde len o to "kto sa ozve prvý", to by som nejako aj pretrpela. Len neviem, ty by si sa necítil hlúpo keby ti tvoja "vyvolená" neodpísala na to že jej chýbaš? Alebo na to kedy dostane novoročnú pusu? Potom by ti písala či sa nejaký deň stretnete, ty by si súhlasil a ona by na teba v ten deň zabudla? Ja si nemyslím, že to je ok...

Marek_123

Ach zeny, vy mate na kazdy kro nejake jasne vysvetlenie. Neodpisal ti na jednu smsku a uz z toho usudzujes, ze ta ignoruje a ze ho otravujes. A kvoli tomu si sa mu tyzden neozvala a cakas kedy sa ti ozve prvy on.Lenze on mohol mat 1000 dovodov, preco sa neozval. Takisto ako si ty myslis, ze sa ti neozyva, takisto si to mysli podla tvojho popisu on o tebe. Teraz sa mozte navzajom testovat, kto sa dlhsie neozve, lenze taketo testovanie ma iba jeden mozny zaver - uplne ukoncenie komunikacie.Co je na tom, ze sa mu ozvyas stale prva ? Ak by mu to vadilo, tak by ti to povedal a nestretaval by sa s tebou. Ak ti na tom vztahu zalezi, tak ho kontaktuj zakazdym, ked budes mat chut. Ale nezacinaj rozhovor tym, ze preco sa ti tak dlho neozval. Ani to vobec neries.Ak sa vam to rozbehne, tak on sa potom chyti.Hovorim ti to ako chlap a preto viem, ako sa chlapi spravaju. A to ze sa ti neozyva neznamena, ze ma inu. Jednoducho este nie je na teba tak naviazany, aby nevydrzal bez kontaktu s tebou. A ani sa tak nestane, ak ten kontakt prestanes udrziavat.

Habibii

RyanTee, ako vidím prežívaš niečo veľmi podobné... Čo mi je ľúto, lebo sama dobre viem aké to je ťažké a nikomu to neprajem byť v takejto situácii :(

Rozprávala si sa s ním o tom priamo? Lebo ja áno a ani len to mi nepomohlo, nebola som z toho o nič múdrejšia. Povedal mi doslova ako si napísala, že sám nevie čo chce. Ale keď hovoril toľko pekných vecí... A všetko to čo sme spolu prežili... Neverím tomu, že to bola len pretvárka. A keďže okrem tohto čo teraz robí bol ako vystrihnutý z mojich predstáv o ideálnom mužovi, bola som ochotná urobiť všetko aby som ho presvedčila o tom že za to stojím - veď aj chlapa treba niekedy nakopnúť :)

No ale keď mi na to ani nedá príležitosť lebo sa so mnou nie je schopný stretnúť... A to že na mňa zabudol, tým to celé zaklincoval.

Všetky kamarátky a kamaráti mi hovoria že si ma nezaslúži a mám na neho zabudnúť a ja tiež viem že to je tá správna cesta, no som moc hlúpa keď v kútiku duše ešte dúfam že sa uvidíme?

RyanTee

Habibbi - Aj ja som bola zvedavá ako to nakoniec dopadne , mrzí ma ,že to je takto ...
Ja prežívam niečo podobné , tiež som sa spoznala s jedným chalanom , bol super , strašne sme si rozumeli . Ešte sme síce v kontakte , no tiež sa snažím dostať ho už z hlavy . Pár krát sme sa stretli , vonku to bolo super , ale potom sa moc neozýval , len sme si písali na nete , von ma už nevolal a keď som ho volala ja , tak vždy niečo mal alebo sa vyhovoril .
Ozývam sa preto lebo ma upútala tvoje veta - neviem akú hru so mnou hrá ... Ja si hovorím presne to isté ... Píšem si s ním akoby nič , balí ma , flirtuje ,ale žiadna iniciatíva , nič viac ....
Dnes mi došlo ,že asi nie je ešte celkom vonku z minulého vzťahu ...
Myslím , že oni sami nevedia čo chcú ...

Habibii

Ahoj redina :) je od teba milé že sa pýtaš ako to dopadlo, bohužial nie príliš dobre... už viac ako mesiac sme sa nevideli... Celý ten mesiac sme sa dohadovali, no nikdy to nevyšlo. Buď mi on napísal či neprídem nejaký deň a ja som nemohla, alebo ja nemu a on nemohol... Keď sme sa dohodli už konečne napevno, na poslednú chvíľu to zrušil. Mali sme sa vidieť aj pred pár dňami, konečne sme boli dohodnutí že už určite áno, že len mi dá počas dňa vedieť presne kedy. Celý deň sa neozval, ani deň potom... A keď som mu o dva dni písala čo sa stalo, napísal mi že mu to mám prepáčiť, ale že zabudol, že sa nemám hnevať... Neviem akú hru to so mnou hrá no nie som hlúpa, pochopila som že to už nemá zmysel... Len neviem ako dlho bude trvať kým k nemu prestanem cítiť to čo cítim, pripadá mi ako úplne iný človek než ten ktorého som spoznala, akoby mu na mne už vôbec nezáležalo a to hrozne bolí, lebo mne na ňom stále veľmi záleží...

redina

Ahoj Habibii, ako to nakoniec dopadlo? mne sa pacil nazor od arriva. Ostatné príspevky mi prišli unáhlené ako sa ostatní vyjadrovali. Mne tvoj prispevok prisiel mily v tom, ze si spominam ked sa mi v zaciatkoch priatel neozval 3 dni dovtedy bolo vsetko super zacala som panikarit dobry kamarat mi vtedy povedal neblbni nevies co je vo veci.. potom sa mi ozval s tym ze preco som sa ja neozvala stretli sme sa a smiali sme sa spolocne na tom, ze panikaril aj on, cakali sme jeden na druheho..:)alebo ta vec ze napises a neozve sa. Kazdeho z nas to stve. To so tie telefony, net..vyskusala som si to na vlastnej kozi, ked mam v praci vela prace a cely den naozaj nie je cas odpisat na sms, ci telefonovat, kolko krat som zabudla na sms, ci to ze mam reagovat na hovor.. Nikto to nema rad no su fakt dni blbec. Preto ma zaujima ci to je aj vas pripad. Verim ze je vsetko v poriadku, mm???

milli11

Mne toto urobil posledny byvaly. Neozyval sa mesiac, 2 mesiace, neodpovedal na spravy, volania. A potom iba napisal, ze ma inu. :((( Nechapem, preco sa ten chr...un najprv nemohol rozist a tak si zacat s inou. :(((

Dalsia moznost, preco sa tak sprava je, ze je mozno Superhrdina alebo tajny agent 007 a prave vtedy, ak by sa ti mal ozvat alebo ist na schodzku, zachranuje svet. :DDD Ale tejto verzii by hadam ani dieta neverilo. :DDD

Ti niektori chlapi su dost divni. Zavidim zenam, co maju normalnych chlapov.

Napr. aj moj prvy byvaly frajer. Hocikedy, ked sme mali ist na rande, nieco sme mali naplanovane, tak zavolal hoci aj polhodinu predtym, ze nemoze prist, lebo ide niekam s kamosmi. A raz mi vycital, ze preco nevymyslam viac programov, co by sme mohli robit. Myslela som, ze zle pocujem. Hovorim mu: "Ale s tebou je tazke nieco naplanovat. Ked asi tretinu schodzok vzdy zrusis." A opat som bola ja ta zla, co vsade hlada problemy a on je unaveny ich riesit. Teraz sa uz z toho len smejem :D

Alebo iny pripad s nim. Spim po nocnej, je cca 11 alebo 12 hodin na obed. A on mi zavola, ze ma pride poziet, ale uz o 5 minut, lebo ide okolo autom. Hovorim mu, ze nech pride aspon o 15 minut, nech sa dam ako tak dokopy. Chapete, prave zobudena, strapata, neumyta. Malovanie vynechavam, lebo malujem sa malokedy. On, ze nie, ze bud pride o 5 minut alebo vobec. Hovorim mu, potrebujem viac casu sa dat dokopy, teraz si ma iba zobudil. A on, ze ked nemoze prist o pat minut, tak potom nepride. A neprisiel.

To bol jesitak! :DDD Ale az neskor som pochopila, ze to, ze sa so mnou rozisiel, bolo to najlepsie. :D

Ako vravia ostatne, keby ta fakt chcel, nehlada vyhovorky a nepokusa sa hodit vinu na teba. Tiez si myslim, ze nieco skryva.

alibi

chalan,ktory ma o zenu ozajstny zaujem pohne aj horou, aby s nou mohol byt. nevymysla nespekuluje nekomplikuje. clovek, ktory robi to co opisujes zavana pruserom a dam krk na to, ze ma inu a nedivila by som sa keby ich bolo aj viac. urcite sa to necita lahko, toto si nechcela pocut.. ale lepsie skor ako neskor. vela zien takeho sviniara odhali az ked su s nim tehotne. mala si stastie, ze sa hned ten chudak prejavil.