Pre chlapov: co znamena pre vas veta LUBIM TA?

Príspevok v téme: Pre chlapov: co znamena pre vas veta LUBIM TA?
JeToTak?

ahojte, chlapi :)... po precitani knih typu zeny su z venuse, muzi z marsu mi vychadza jedna vec: chlap povie vetu "lubim ta", ak sa so zenou chce vyspat. moje skusenosti to potvrdzuju, najviac tato veta odznela este pred tym, ako som sa prvykrat s priatelom vyspala, potom to zacalo byt zriedkave... ako potom mam zistit, ze ma chlap naozaj miluje, ked muzi maju casto problem vyjadrovat svoje pocity? dakujem :)

kasandra

Muž ti preukáže svoju lásku činmi, nie slovami. Činy si treba všímať. Aj tie obyčajné ako je, že pôjde namiesto teba na nákup, uprace v byte, niečo opráví, zavezie ťa k lekárovi keď si chorá a tak.

samuel.c.

PoPotvorka - píšem presne tak isto ako zakladatelka tejto témy. snaží sa tu navodzovať ilúziu ako všetkym chlapom ide len o sex takže ja môžem povedať, že všetkým ženám ide len o prachy...a škaredá si asi ty...

arriva

Niektorí to hovoria, len aby sa mohli so ženou vyspať, lebo vedia aké sú ženy naivné. Niektorí to nepovedia, ani ked ozaj ľúbia, lebo nevedia prejaviť pocity. Niektorí to vravia stále a myslia to úprimne. To máš tak, každý je iný. Spokojná s odpoveďou ? :D každý ktory to povedal mne, to myslel úprimne, lebo suknickarov ignorujem. Najlepšie na tom je, že čo máš z toho, že ťa ľúbi, ked ty lubis iného ?

PoPotvorka

jaaaaj samo skaredy ,teba asi nejaka dlhodobo vodila na neviditelnom obojku ,ked takto pises
a dokazes zenu aj pochvalit samuel ?

samuel.c.

na základe mojich skúseností, žena povie vetu ľúbim ťa, keď chce ošklbať chlapa o prachy. ako potom mám zistiť, či ma naozaj miluje, alebo jej ide len o moje peniaze?

Cariboo

nezistis, nikdy nevies co druhy nosi v hlave... ale netreba to komplikovat, knihy tohto typu necitam,a ci ta lubi by si mohla odhadnut podla jeho/jej cinov