Manželstvo

Príspevok v téme: Manželstvo
pupa11111111

Ahojte prosím o radu, s manželom nie sme na tom dobre, neustále sa hádame, často sa skloňuje slovo rozvod. Je pracovne dosť vyťažený, čo chápem, ale správa sa ku mne uplne hrozne. Včera mi povedal, že na mň j..e, ze mu je to všetko jedno. Pomenoval ma že som p..a,j....á, slepica a inými nadávkami. Pritom som mu nič takého nepovedala, len on má nervy v prd..i, chcem to zmeniť, ale neviem, ako. Mám sa na to vykašlať a urobiť za tym hrubú čiaru? Máme spolu 7 ročné dieťa. Povedal mi, že ak budem držať hubu a krok, tak mu to bude vyhovovať. Už nie je možnosť nápravy?? Ako by ste sa k tomu postavili? Uprimne povedané, neviem, či to zvládnem ak sa rozvedieme, bude to velmi pre mna tazké, pretoze som z tých slabších pováh. Diky za rady, ked tu nejaká rada pomoze :)

arriva

Choďte do poradne. Možno je manžel nervak, možno ma milenku, možno ty rypes ked máš cusat, kto ma tuto vedieť v čom je váš problém? Fakt choďte do poradne, tam vám niekto nezainteresovaný snáď poradí kto čo robí zle a ako to napraviť.

konvička

pupa11111111 píšeš tu len časť problému a vykresľuješ jeho ako zlého, ale už nepíšeš aká si ty a ako sa správaš...

Slecna A.

urcite to nevyzera tak, ze on pride, zahlasi z nicoho nic, ze si p***, zakrici, ze chce rozvod a ide si lahnut...Urcite su tam aj mnohe ine skryte problemy. 100% ani ty nie si bezproblemova...Najprv nam opis, z coho problemy vznikli, preco sa deje vsetko ako sa deje. Lebo takto je tazko radit. Z toho, co si napisala viem jedine to, ze manzel je na teba agresivny, ale neviem ani preco, ani ako sa ty spravas k nemu a preco to vsetko zacalo..

beskyde

no tak nevieme presne kde sa casto sklonuje slovo rozvod. ale myslime si, ze lepsiu radu ako od manzela uz nedostanes, ako to povedal hubu a krok? tak hubu a krok.
samozrejme nie je to idealny stav, a ked prdli nervy manzelovi, da sa predpokladat, ze nejakym casom prdnu aj tebe, alebo prdnu manzelovi este viac, preto by bolo vhodne situaciu vyriesit a dalej si spokojne zit, kym to bude nerealne.
avsak spominas, ze manzel je pracovne vytazeny. no nemyslime si, ze toto je pricina tohto problemu, nevieme, na ktorej strane problem zacina, vieme len, ze ser*ie manzela, takze vykaslanie a hruba ciara urcite nepomozu, lebo manzel sa bude s*rat dalej a bude mat dalej nervy vp rdeli.
riesenie spociva v najdeni priciny prdn*tych nervov pana manzela a postarat sa o to, aby uz nebol nahecovany. - to sa da len tak, ze on sam povie co ho hneva. avsak musime predpokladat, ze v takomto stave s tebou nebude chciet viest doverne rozhovory. preto sam odporucam v pripade, ze s nim chces ostat(co schvalujeme, aj ked taketo spravanie ako SI ho opisala je pre teba velmi urazlive a chrapunske, ako k manzelke ktorej dal slub, ze ju bude milovat, ale aj ty si dala, preto s nim chces zostat), odporucam vyjst v ustrety (vsetko doma pripravene, nehnevat ho, neprovokovat, snazit sa, aby sa nehneval, aby videl nezistny zaujem a starostlivost - ale nie sa votierat a otravovat, ked budes vidiet, ze mu to vadi trosku sa zdekovat, naviest ho, aby sa viac venoval domacnosti, decku a sebe, nech si oddychne od stresu a roboty - a to dovtedy, kym sa s nim bude dat normalne rozpravat a vsetko si vydiskutujete a ospravedlnite sa prip.navzajom.