Nezáujem - koniec ? ..

Príspevok v téme: Nezáujem - koniec ? ..
Nepochopená

Dobrý deň ,
Už som sa to tu raz moj vzťah spomenula , ale chcem sa spýtať na názor .
Dlho som si písala s jedným mužom (23 ročným ) na internete a dosť sme si rozumeli . Nemohli sme sa stretnúť , pretože pracuje v Nemecku . V novembri však mal prísť na mesiac domov ,tak sme sa stretli . Hneď sme si sadli , ešte s nikým som sa tak krásne necítila . Nechcela som však príliš lietať v oblakoch , pretože som vedela ,že je to príliš krátky čas a podobne . Nakoniec musel odísť skor , z mesiaca bol týždeň . ĽÚčilo sa nám strašne ,no povedali sme si ,že na seba počkáme . Povedal ,že príde o mesiac- dva . Sľúbil ,že sa ozve . No neozval sa , dokonca takmer týždeň , bloklo mi ho na fb ,tak som ccela vedieť dovod . Jeho kamarát mi napísal ,že ho zadržali kvoli niečomu čo urobil ,ale nechcel povedať ,čo sa vlastne stalo .
Pár dní nič potom som mu zavolala z cudzieho čísla , mal veľmi zlý , unavený hlas ,že čaká na rozsudok a musel položiť .
Celé mi to prišlo divné , veď policajti by asi ťažko blokovali niektorých užívateľov na fb ...
Opať pár dní nič , raz napísal sms - ahoj zlato , som v pohode , fizli mi blokli priateľov ,či neviem ako to spraví . Poslala som mu dve sms , neozval sa .
Písala som mu ešte dávnejšie na pokeci , kde mi opať napísal to isté ( ako keby nedostal tie smsm , no nechápem prečo ) . Napísala som mu tam ,že mi o blokli ,nech sa ozve . Dnes tam bol , no už nenapísal . Ešte aj notbuk sa mu ešte na SR pokazil , neviem či ž kúpil nový...

Som z toho už mimo , keď tam aj má problémy ,tak keby mu na mne záležalo a chýbala by som mu , tak by sa mi ozval nie ? Keby ma chce ale len tak odfajčil ,načo by si vymýšľal niečo také ? ...
Neviem či mám ešte vobec čakať ,že sa ozve , počas tých týždňov si začínam myslieť ,že ma chcel len využiť a vyspať sa so mnou , čo sa nestalo ... Neviem , prišiel mi ako dobrý človek ... Cel= mi to príde šialené ...

RNG

Mozna , ze ma budete povazovat za zastaraleho, ale moj nazor na tie vsetky lasky cez internet je , ze je to chore. A za tyzden nemozes nikoho poznat tak dobre, ze by si mala vazny zavazok s nim.
Na to treba mesiace byt v dennom osobnom priamom styku. Takze cim skor na to zabudnes a prestanes snivat, tym lepsie pre teba.

Nepochopená

Soffa - Ale načo by robil také divadlo ? Blokol ma na fb , tak načo by sa mi ešte sám 3 krát ozval ,že či neviem ako to spraviť a podobne ...
Sex nebol , lebo to bol krátky čas ,ale povedali sme si ,že sa počkáme a že potom príde aj to .
Keby mu šlo len o moje pretiahnutie , tak načo by ma odfajčil teraz , keď si mohol myslieť ,že sa s ním vyspím o mesiac , keď príde ? ...
Proste nič mi na tom nesedí ...
Už sa mu neozvem , ani nič ... Len som z toho mimo , že všetko bola len lož ... Nech si myslí každý čo chce, že som akokolvek naivná , no proste to je celé úplne na hlavu padnuté ...

soffa

napisem ti to priamo...nedostal to co chcel tak na teba s.....kasli nanho,naco to natahovat,nema zaujem,ma iba vyhovorky,taha ta za nos.naco ti taky vztah,ked ti stale klame.len by si sa trapila...

Nepochopená

Agnes - V tomto som opatrná , nespala by som s niekým len z úletu alebo túžby ... Ale aj tak , nechápem ,že niekto dokáže tak presvedčivo klamať vo všetkom ..

Agnes999

Dobre, ze si mu nedala, teraz by si si trieskala hlavu o mur ze si sa dala vyuzit. Takto aspon hned vidis co je zac. A inak suhlasim s prispevkami podo mnou.