Kde nadvazujete vztahy?

kasandra

travisko- no keby mňa oslovil muž na ulici, tak by som reagovala podľa toho čo by sa ma opýtal. Ale oslovovať babu na ulici sa mi zdá také divné. Veď to znie ako z nejakého presladeného romantického filmu. :)

travisko

vyzeram k svetu myslim, ja len tak ze casto chodim napr nocakom domov, a velakrat sa mi stane ze sa stretavam pohladom s nejakou babou, obcas sa aj usmeju ale tak pride mi to take ako ponukat sluzby mob. operatora na ulici, ale potom si zas vravim ze som to mohol skusit, nieze by som nemal kde inde balit holky... =)

Meretseger

Bývalý ma oslovil len tak na ulici, pripojil sa ku mne, keď som si šla zabehať:) Takže aj tak sa dá, ale hneď ma oslovil jeho zmysel pre humor, to ma fakt berie. No a súčasný vzťah som nadviazala v psychiatrickej liečebni... :P

Dadula56

Ak vyzeras k svetu (tym nemyslim, ze mas byt krasny ako princ z rozpravky alebo filmova hviezda, ale normalny, upraveny, slusne vyzerajuci a slusne sa vyjadrujuci muz) tak to myslim zena nevezme zle. Ale skor by som to skusala v nejakej kaviarni, bare, kurze atd. na tvojom mieste, na ulici to moze dost zaskocit.