Golem fitnees Bratislava skusenosti

dari88

no ja som tu uz potom nebol takze som to necital ale aj som sa na to pytal tak mi to vysvetlila, ze je to poistene presne pre taketo priprady, ocenuju to teda hlavne ti clenovia, ktori pred tym chodili do Body. a ukazovala mi to tam inak na takej nejakej predtlacenej zmluve kde vysvetluju ako to funguje ked sa pride niekto spytat a bolo tam napisane takze to pravdepodobne bude aj na tej mojej ale momentalne sa mi ju nechce hladat lebo ju mam zahrabanu medzi papiermi

minnie12

@dari88 no spytaj sa teda. a nemas nahodou doma s nimi zmluvu? ved tam by malo byt napisane vsetko aj co sa tyka takychto veci vies

dari88

vsetko vam vyzistim, nebojte sa. okolo 3 pojdem cvicit tak mozno o nejakej pol 5 dam potom vediet, ze co mi povedali. celkom ma to aj sameho zaujima

lavaman

tiež sa mi niečo také marí, že spomínali ale nezapamätal som si úplne presne ale bolo tam niečo s tým poistením. veď keď to dari dneska vyzistí tak bude vedieť potom na isto

minnie12

@dari88 no bol by si zlaty keby si to vyzistil, bola by som potom taka kludnejsia keby to viem dopredu. ako jasne, ze by som sa na to este opytala potom aj priamo tam ale nezaskodi to vediet aspon priblizne tak dopredu, ze ako to funguje

kovalki

Necudoval by som sa keby take nieco maju, presne pre kvoli tomu co sa stalo tomu predchadzajucemu fitku, ludia chcu mat trosku zaruku ale tu maju vyhodu v tom, ze maju viacero fitiek po meste a uz je to rozbehnute takze keby sa nahodou nieco stalo tak si to zvladaju tahat aj zo ziskov z tych ostatnych ale ja verim, ze im to pojde dobre

dari88

@lavaman vidis este, ze to spominas, mne sa zda, ze mi aj nieco take hovorili, ze je tam aj nejake poistenie presne pre tieto pripady ale nejako som tomu nevenoval pozornost. mozem sa zajtra na to este spytat a dat vam vediet ak chcete

lavaman

myslím, že ak budú chcieť aby k nim prišli aj ľudia, ktorí pred tým chodili do body tak budú musieť dať nejakú záruku, že keby sa nedaj boh niečo také stalo tak neprídu zase o všetky peniaze. možno nejaké poistenie alebo niečo také

minnie12

hej hej jasne to chapem, takze mi staci zmluva s body a vyriesia to teda so mnou. dobre super tak by som tam teda buduci tyzden skocila a vyriesila si to nech mozem zase zacat makat. ale strasne ma odradza to co sa stalo s tym body, ako viem, ze toto je trosku vacsia siet fitiek ale ak by som zase prisla o tie peniaze tak ma asi porazi

dari88

ano, presne tak ja som bol clenom a teraz chodim do Body. no zalezi to od toho kolko mesiacov ti prepadlo v Body a podla toho ti oni odrataju nejake mesiace tam u nich, ako keby ich budes mat zadarmo vies :) ale musis tam doniest zmluvu s Body ale tak to je samozrejmost lebo to by si tam potom mohol prist kazdy s tym, ze u nich cvicieval a chce zlavu tuto