Ako získať chlapa, bez toho aby som sa vtierala?

Príspevok v téme: Ako získať chlapa, bez toho aby som sa vtierala?
ninuska88

nuž, z názvu je jasne o čo vás žiadam a bude to čudne ale mám vyše 20 rokov ale s takouto situaciou som sa nestretla aspon som ju ešte nezažila..takže, často chodievam do jedného nenaznaného obchodu a pred pár mesiacmi som si všimla že jeden chalan sa mi pozdraví vždy ked som tam a ja ho nepoznám..istý čas som nechodila tak často a teraz zase keďže sa učím variť a skoro každý 2. deň som tam a vidím ho a on keď sa mi zdraví tak sa na mňa usmieva..minule som nebola v obchode iba mamina a vraj ma hľadal očami..neviem čo mám urobiť, ja ho ani nepoznám, ani meno neviem, ani nič ale viem že ma v ňom niečo priťahuje ale bojim sa či nemá priatelku alebo taaak..proste to je že potrebovala by som pomoc, bola som už v každej situácii ale v takejto ešte nie..

xxy

ano, treba nieco ukradnut, trebars nejaky vanilkovy cukor alebo co a strcit si to do podprsenky. a potom iba sepnut, aby ta prehladal :D

ninuska88

xxy
tak mamina si všimne aj nemožné :D hlavne ked vie že sa mi niekto páči tak duplom :) a zrejme to robil nápadne, inak prečo by mi to mamina povedala..

2bodka
tak hej skusim hadam aspoň to, alebo dneska sa chystam tam dať prihlášku na brigádu lebo beru brigadnikov tak možno tak..ale to je len taký rezervný plán :)

xxy

tak vies dvojbodka, radsej realny usudok ako potom revy do vankusa kvoli trulovi :D
no ale ak sa nine naozaj paci, tak nech ho vytiahne na rande, sak normalka. a ked sa nepodari, tak to nevadi, obchodov je habadej v dnesnej dobe

2bodka

xxy ty cloveku fakt nedoprajes :D
mozno ju fakt hladal :)

treba tam ist bez mamy, aby mal moznost ta oslovit sam, ak to neurobi, bud nema zaujem a je len slusny, alebo je trulo :)

xxy

nechcem si z toho robit srandu, ale skutocne by som rada vedela, ako jej mamina prisla na to, ze ju hlada ocami :D ja by som na take nieco asi nevedela prist :D