Podviedla som ho...

Príspevok v téme: Podviedla som ho...
monika662

Ahojte... podviedla som svojho priateľa, nebola som ani opitá ani mimo... trvalo to asi 5 dní... bolo to dávnejšie, no odvtedy so sebou neviem žiť... som hlúpa ťava, že som to spravila, viem!.. a ľutujem to. Asi v živote som takto nič neľutovala. Sama pred sebou si pripadám jak taká flandra... Nikdy by som to už za ŽIADNYCH okolností nespravila. Nenávidim sa preto... Viem že by som si mala teraz vypikať čo som si sama spravila, no už nevládzem... a nie povedať mu to nemôžem. milujem ho snáď najviac na svete.

čokoľvek poteší, každý rada... ďakujem

Kaylah

drahá Mrška neurážaj druhých prezentovaním svojho názoru a nikto na teba nebude útočiť, ako si to nazvala ok, dobrá rada do budúcna. ja si po hlave skákať nenechám od nikoho a možno si aj mladšia odo mňa tak sa treba najskôr uvedomiť a potom súdiť! strašne tu niekoho viete odsúdiť len preto že vám nelezie do zadku! názor sa dá vyjadriť aj inak!! a keď sa bránim a otvorím hubu, hneď som nervná, úžasné, fakt!

Kaylah

hej, robim si tu uz z vas srandu, ako to porovnavate a prekrucate moje slova, odchadzam lebo to vy podaktori by ste sa mali dat liecit spolu s tymi ktorym nevera prijde normalna a radia tu zatlkat!

Kaylah

prosím?? a kde som ja napísala, že to čo mi robil on chutné bolo?? kokos niektorí by ste sa mali riadne uvedomiť!! a ten pre koho je nevera chutná by sa mal liečiť!!!

doubledog

myska je predsa odbornicka na to, co sa vo vztahu nema robit :)
ma to z prvej ruky
je to proste autorita v tejto oblasti