Kamoška žiarli na priateľovu mamu

Príspevok v téme: Kamoška žiarli na priateľovu mamu
Nickname1

Mala som tiež priateľa mamičkinho maznáčika, ale neviem jej poradiť,lebo ten moj bol iný typ. Mamina bude mať narodeniny a on je vraj kúpil čokoládu na ktorej je napísané niečo v Štýle že jeho domov je tam kde ho vždy zavedú kroky k nej alebo nieČo také, nepamätám si. Kamoška je dosť naštvaná, lebo si myslí, že jeho domov by už mal byť s nou, Nemajú deti ale on má 28 a osobne si tiež myslím že sa to nehodilo. A ešte na oslave má byť nejaký ich známy čo stále podpichuje že on od mamiČky neodíde a bla bla poznáte to a keď to uvidí, zas sa do neho pustí a ona to neznáša.Aký máte na to názor.

Dadula56

Tak nech sa potom tvoja kamaratka nehneva, ale je zrejme trocha pribrzdena, pripadne si nevie svoje povedat iba drzi usta a krok. Ked jej to vadi, tak preco si stavaju dom hned vedla maminho?Ved je jasne, ze tam potom on bude sediet, mamicka predsa (dopln lubovolne sloveso) najlepsie.

Maoam

ty neriesis kamoskin problem, ale svoj vlastny, ide o tvoj vztah a si stale s tym istym muzom, fakty sedia

to si o tom myslim

Kaylah

lenže on to robí v najnevhodnejšiu dobu, pri prerábaní nového kvázi domova pre nich oboch. a vedľa rodičovského, aby sa chodil najesť domov atď kamaráti si z neho robia srandu, to je všetko čo viem..pokiaľ viem, jej nikdy nepovedal, že sa teší na ich spoločný domov, alebo že tam kde budú je ich domov a pod.

doubledog

zas by som ten napis neprecenoval

mozno k tomu pristupoval ako typicky chlap
nieco v zmysle:

aaa, cokolada, a je cosi napisane, nieco o domove, to znie pekne, to kupim, je to lacne.

xxy

ja uprimne nechapem, preco myska riesi problemy za jej kamaratku, ak jej vadi jeho mamka, naco stavaju blizko nej. a ta cokolada je typicke "spravme z komara somara"

Laara

a co je na tom, ze tam kde je a vzdy bude jeho mama, tam bude vzdy jeho domov..ja na tom nic zle nevidim a ani by som sa na mieste tvojej priatelky necitila vobec divne? nebudem predsa ziarlit na priatelovu mamu..tuky-tuk? mama je len jedna, tymto len prejavil uctu a lasku k nej..snad nechces porovnavat lasku k rodicovi s laskou k partnerovi? a nikde tiez nevidim, ze by s nim uz tvoja kamaratka mala zalozenu rodinu..tym padom, mama je len jedna a na cely zivot, priateliek moze mat chalanisko este xy..fakt niektore riesite totalne banality a starate sa do veci, do kt. vas nic..kamoska moze byt rada, ze ma frajer takyto postoj k svojej mame..aj to o nom mnohe vypoveda..

a pre mna osobne bude moj rodicovsky dom uz navzdy mojim pravym domovom..tam vzdy najdem pochopenie, lasku a dve najmilovanejsie osoby, ktore mi dali zivot..tam bude vzdy moj pravy domovom..mozno nie jediny, ale ten skutocny urcite :)

Dadula56

*uprimne
A zbytocne sa nevytacaj, ked ta ludia komentuju. Keby si to ignorovala, tak tu nemusis mat 30 prispevkov od temy.

Kaylah

Spodný komentár prechádzam s úsmevom. Napíšem len toľko. Majú 28 a 26. Prerábajú si spolu dom, čiže taký darček o domove prišiel podla mňa dosť nevhodne. Akoby tým dal najavo, že buduje si nový dom, ale ten jediný jeden bude navždy inde. Takto to ona berie. Vzťahy sú tam dobré, pokiaľ viem, nič neškrípe. Len kamoši si z neho robia srandu že stavia blízko domu, aby nebolo ďaleko k mamičkiným hrncom atď a ju to proste štve. Aj mňa by to inak štvalo, ale ako hovorím, ja nechcem v tomto radiť.