Kamoška žiarli na priateľovu mamu

Príspevok v téme: Kamoška žiarli na priateľovu mamu
Nickname1

Mala som tiež priateľa mamičkinho maznáčika, ale neviem jej poradiť,lebo ten moj bol iný typ. Mamina bude mať narodeniny a on je vraj kúpil čokoládu na ktorej je napísané niečo v Štýle že jeho domov je tam kde ho vždy zavedú kroky k nej alebo nieČo také, nepamätám si. Kamoška je dosť naštvaná, lebo si myslí, že jeho domov by už mal byť s nou, Nemajú deti ale on má 28 a osobne si tiež myslím že sa to nehodilo. A ešte na oslave má byť nejaký ich známy čo stále podpichuje že on od mamiČky neodíde a bla bla poznáte to a keď to uvidí, zas sa do neho pustí a ona to neznáša.Aký máte na to názor.

xxy

mrska virtualne ti trasiem rukou :D
ach myska, ty si dnes akasi fakt zlostna. ved mozes byt rada, ze sa ti este niekto ozve po tych tvojich vystupoch a vylevoch tu.

Nickname1

aha no a ten kto ma prekoná v počte divných ex, nech sa ozve rada pokecám. ten niekto by asi najskôr riešil tému a nie to Čo vy stále dokola ako papagáje!

Nickname1

ste trápne podajte si ruky. namiesto rady tu vyskakujete, akoby ste pojedli múdrosť sveta. tak pekný víkendík aj vám, asi nemáte čo iné robiť, tak zas budete sedieť na zdraví a kotkodákať ako sliepky a navážať sa do každého kto vybočí z normy, naplňujúci program :))))

Mrska Silvuska

myska, ale ved ty tu stale nieco riesis, tak tisko moja, tisko.
nielen ty si si nieco prezila, mozno tu je niekto, kto ta prekona s tym, akeho mal ex, tak sa nerozculuj a tes sa na vikend, jo?

Nickname1

besná? nenechám sa predsa urážať, pozri sa na svoj príspevok ja nie som konfliktný človek, ale čo je moc to je moc. radšej keby sa každý vyjadril k téme a prestal riešiť moju UŽ minulosť, na ktorú chcem zabudnúť!!!

Nickname1

prosim?? aky pribeh?? ved som napisala dovod rozchodu, sibe ti ci co? a prave ten kto si nieco prezil moze radit najviac no nie?? kokos, niektori ste uplne mimo... co si si prezila ty??? mala si takeho ex ako ja?? hm??? ako sa opovazujes mi hovorit komu mam radit a komu nie??

xxy

a pribeh pokracuje.. osobne si myslim, mila myska, ze ty by si nemala nikdy nikomu radit v nicom, to by bolo najlepsie

Nickname1

hej rozišla a k prevapeniu, bola som to ja. lebo to čo povedal naposledy, to ma dojalo. vraj keby mu niekto dal 50 000 za to, že dostane byvalu naspat, urobil by to, aby sme si postavili dom potom. chapete?? nechcela som sem uz prispievat o nom, ale na vyjasnenie - dovod rozchodu bola tato posledná kvapka. to by normálny chlap podľa mňa nepovedal!

Čo sa týka témy, tak poprosila by som viacero názorov a odpovedať nezaujato, ako keby ste ma nepoznali z milion tem o mojom ex:) vďaka