Spravanie zeny po rozchode

Príspevok v téme: Spravanie zeny po rozchode
unknown89

zdravim .. tato otazka je skor smerovana na zenske pohlavie ...

S priatelkou som bol cca 3 mesiace ... je tomu asi tak 5 mesiacov co sme sa rozisli ... rozisli sme sa hlavne koli mne .. robil som chyby .. nespraval som sa k nej pekne, nevazil som si ju , klamal som jej ...ale tu v podstate nejde o to ... vcera som jej pisal po dlhej dobe za vsetko som sa jej uz milion krat ospravedlnil z hlbokeho srdca som vsetko olutoval .. uplne som sa zhodil ako chclap .. ale potreboval som to .. myslim na nu kazdy den ... a velmi ma to trapi .. pisal som jej ako ju mam rad , ako ma vsetko trapi co som jej spachal ... ale ona je strasne zla, hnsuna, arogantna ... napisala mi ze ju uz nezaujimam ze som jej ukradnuty .. tak preco je vlastne na mna taka hnusna ?? chcel som byt len kamarat aby sme spolu vychadzali, chcem byt s nou za dobre .. no ona o tom nechce ani pocut ... ako v takej situacii rozmysla zena ?? je na mna stale nasrata ked sa tak sprava ??

Dadula56

Dievca mudro kona. Ked niekto ma nazory typu, ze ked sa ospravedlni a olutuje, tak sa zhodi ako chlap, tak nestoji ani za jednu sms. Zrejme si sa spraval ovela horsie ako si ty namyslas. Ale nepochybujem, ze postupom casu si to troska prekrutis na svoj obraz, napr. zacnes rozpravat, ze bola zlatokopka, to je dnes oblubene u chlapov, ktori sa nevedia k zenam spravat a cuduju sa potom, preco ziadnu nemaju. Tak si urobia tu teoriu "vsetky su zlatokopky" alebo "som prilis dobry na ne, oni chcu grazla". Lepsie sa s tym zije.

Vemeno

Robis chybu. Zenam robi neskutocne dobre, ked sa pred nimi niekto zhadzuje. Cim viac sa jej budes ospravedlnovat, tym viac si o sebe zacne ona namyslat. Kasli na nu.

okoloiduciXY

možno keď si prečítaš pár krát čo si tu napísal tak zistíš o čo ide.
najprv vravíš že si si ju nevážil, klamal ju a bol k nej zlý, potom o nej povieš aká je zlá, hnusná a arogantná a zakončíš to tým že si v podstate ani nič zlé nespravil.
mimochodom, ako chlap sa nezhadzuješ keď sa ospravedlňuješ a ľutuješ, dokonca ani keby sa pred ňou plazíš tak sa ako chlap nezhodíš pretože to je to najmenej čo môžeš spraviť, to zvládne každý. to je už doba kedy v hlave lovíš tie najsladkejšie slová aby si ospravedlnil to že si nebol chlap keď bolo treba, keď si mal cítiť tú chlapskú hrdosť ktorú si myslš že zahadzuješ pri ospravedlnení ale nie pri činoch za ktoré sa ospravedlňuješ. na chlapskú hrdosť máš myslieť keď ti z huby lezú klamstvá a správaš sa k nej zle, keď ťa má napadnúť že si chlap a toto robiť nemáš. potom sa nečuduj že sa s tebou nechce baviť, čomu sa mimochodom ani nečudujem.

Mimulus

Nie nie je!!! Z priateľstva môže vzniknúť láska no z lásky nikdy nemôže vzniknúť priateľstvo. Kto si myslí niečo iné ten toho druhého stále ľúbi!