Maoam - adventne okienko

Maoam

flegma, ja som kedysi ako taka tapa tahala nocne, ale uz som vam to tu pisala, ze som mala veeeeeeeeelmi nemilu skusenost, ked krabice s mojou vydrenou vysluzkou (fakt vydreta makacka pardnova) bola porozdavana osobam, ach radsej sa nevyjadrim komu, tak ma to nasralo, hoci je tomu uz hodny kus casu, ze NIKDY NIKDY NIKDY VIAC

jedine vtedy, ak si to rozmyslim a sama budem chciet a uz len pre vybranych ludi

Maoam

kabel, ale to by si jej snad neurobila, ze by si ju na Vianoce neprichylila :DD

podla toho, ako si ju doteraz opisala, patri vianocne vypekanie k jej vrcholovym disciplinam

kabel

samozrejme kvoli plysacikovi, one az pradie od spokojnosti, ked ma vidi, ze nadavam nad nejakym rozrobenym cestom a vsetko to tam vonia :-DD
no a svokruska bude samozrejme u nas na vianoce

Maoam

flegma, tak to si zabila, hahaahaaa ze broky :DDDDDDDDDDDDD

kabel - inak tvoja svokruska je v podstate vzacny clovek, je sice velmi svojska, ale ma zahradu, ma kury, cize aj cerstve bio-vajcia, upecie kolacik Plysacikovi, lebo chudacik smutne a vyhladovane hladi, zavara (pre vas), ona je vlastne velmi starostliva...a cela dedina jej Plysacika zavidi :D

Maoam

ja som tiez taky klasik, na Stedry vecer asi dam lososa + zem. salat

no a v dalsie dni daky steak najskor a kedze som pozvana na navstevu, tam bude zarucene vypasena kacka s cervenou kapustou a bud zemiakmi alebo knedlami (tie nesmiem a bezlepkovu knedlu mi nik neurobi), tu to byva zvykom na prvy sviatok vianocny

inak upeciem iba jeden kolac a to konkretne tvarohovy struhany s kakaVom, na ostatne dlabem a vsetky tie vykrajovacky, na to nemam cas ani nervy

napoje zabezpecim vopred, uz bud. tyzden vo velkom vratane alkoholu, vina a Co., vypucujem byt a fertig