Vadilo by vam?

kasandra

andrea223- tak nato by som sa nespoliehala, len ho na tie vyšetrenia dobrovoľne-nasilu dotlač, než by si to neskôr mala ľutovať.

andrea223

nepouziva sa nahodou kondom vo verejnych domoch? posielat ho na vysetrenia mi pride divne i ked clovek nikdy nevie

kasandra

aadriaanka- ty si pletieš situácie..
To čo ty píšeš je niečo iné. Je iné mať frajera, ktorý ťa občas podporí peniazmi, veď koľko báb slobodných či vydatých žije len z fin. podpory svojích frajerov či manželov. Najmä poväčšina vydatých.

aadriaanka

Kasandra aká je z teba veľká moralistka. Ja som síce za sex nikomu neplatila, ale ešte keď som bola na VŠ, tak som bola s jedným chlapom, ktorý mi dá sa povedať trochu finančne pomáhal, kedže od rodičov som nemala ani korunu. Ale bol to viac vzťah ako nejaký sex za peniaze a bola som len s ním.

kasandra

andrea223-...aha, no navštívil raz, či navštevoval... lebo to je rozdiel. To môže robiť aj keď budete spolu chodiť.
A na to vyšetrenie by som ho na tvojom mieste poslala aj tak, tam môže chytiť hocijaké svinstvo. Predsa len tie baby to nerobili len s tým tvojím.

Magy

andrea223 - velmi zalezi od okolnosti. svojim sposobom sa da prepacit aj vrazda - ak to clovek dokaze naozaj zdovodnit (sebaobrana, ukoncenie dlhorocneho tyrania...)
takze pokial je to tak ako pises, ze to len vyskusal ked bol, ako sa vravi, "mlady a blby", bola to jednorazovka, teraz je zdravy a nema to ziadne nasledky zdravotne, ktore by mohol preniest do vasho sucasneho stavu - niet co riesit. treba len zdoraznit a dat jasne najavo, kde su tvoje hranice a limity, co akceptovat dokazes a co uz nie a myslim, ze problem nebude.

kv

kasandra no a sak to je tiez len povolanie :D pokial je ten clovek slusny mily a neklame moze byt lepsi jak hocijaky tvoj sused co manzelke trieska hlavu doma o stenu

michael

no,- myslím , že aj tak je vpluse oproti iným. Nikoho neznasinil, dalej , a to si na ňom môeš najviac vážiť , že sa nesnažil dostať dievča do postele , - za účelom sexu. Radšej si to zapltil.Alebo dám ti inú verziu: prestáv si že ste už spolu , čo by ti viac vadilo(aj ked som presvedčený že oboje)bol by miekde dlho na pracovnej cete, a veľmi by zatúžil po sexe. Baliť dievča ,alebo ísť za peniaze do verejného domu Odpoved si daj sama -- michael