Chýba mi neha z priateľovej strany

Príspevok v téme: Chýba mi neha z priateľovej strany
ruženka

Neviem či nie je niečo v poriadku so mnou alebo s mojím partnerom. Stále mam totižto pocit že ja ho milujem viac. Strašne mi chýba neha z jeho strany, dotkne sa ma takmer vždy iba vtedy ked chce sex. Už som s ním o tom hovorila,vysvetlil mi že má ma rad ale nie je taký romantický ako ja a nič sa nezmenilo a ja mám stále pocit že ma neľúbi dost. Ked niesme spolu mam pocit že mu ani nechýbam nemá ani potrebu byť so mnou tak často ako ja s ním. Skúšala som sa s ním o tom rozprávať ale bud sa nahnevá alebo sa aj tak nič nezmení.Zabudol dokonca aj na moje meniny pritom svojej kamarátke vinšoval k meninám už dva dni dopredu.Neviem čo mám robit aby som sa už netrápila.

Kovepa

Mimulus, sice teraz mate komunikaciu, ale nemate sex. A kde je zlata stredna cesta? Aj trochu sexu aj trochu konikacie? A vlastne mna do toho nic, uz budem ticho.

Mimulus

Kovepa už to tu spamujem takže končím. A s manželkou som 10 rokov a vždy sa všetko riešilo sexom. Preto nám zlyhala komunikácia...

Kovepa

Mimulus a kolko ste spolu? Ja na tvojom mieste by som dneska pripravila pre manzelku do spalne plno sviecok a tak by si ju mal vytrtkat, ze by len cumela, co ma doma za kanca. Pekne by vas to oboch osviezilo...

winki

Ruženka, ak ti niečo vo zvťahu chýba, tak to neni ten pravý vzťah a čím skôr, to pochopíš, tým lepšie.