Chýba mi neha z priateľovej strany

Príspevok v téme: Chýba mi neha z priateľovej strany
ruženka

Neviem či nie je niečo v poriadku so mnou alebo s mojím partnerom. Stále mam totižto pocit že ja ho milujem viac. Strašne mi chýba neha z jeho strany, dotkne sa ma takmer vždy iba vtedy ked chce sex. Už som s ním o tom hovorila,vysvetlil mi že má ma rad ale nie je taký romantický ako ja a nič sa nezmenilo a ja mám stále pocit že ma neľúbi dost. Ked niesme spolu mam pocit že mu ani nechýbam nemá ani potrebu byť so mnou tak často ako ja s ním. Skúšala som sa s ním o tom rozprávať ale bud sa nahnevá alebo sa aj tak nič nezmení.Zabudol dokonca aj na moje meniny pritom svojej kamarátke vinšoval k meninám už dva dni dopredu.Neviem čo mám robit aby som sa už netrápila.

kovepa

Mimulus, ty co kecas? Toto je fakt zaujimave. A ty nemas potrebu mat sex? keby sa ti nejaka ponukla, siel by si s nou do postele? Ako naozaj toto chcem vediet.. :)Dokazes byt verny manzelke?

Mimulus

zoe23 má pravdu veď skús. Ja sa už s Manželkou rok nebavím, nemáme sex, každý má Svoj vlastný program a za rok sme si nedali ani jednu jedinú pusu ale milujeme sa :) Tak vyskúšaj - nemám nič proti.

zoe23

sorry, ze sa vam tu do toho miesam, ale WINKI ma podla mna pravdu. Pri mojich rodicoch to bolo podobne, ze jeden len daval a druhy len bral, bral,..a nakoniec sa to skoncilo rozvodom :D Takze bud sa zobudi alebo...aspon budes vediet, že tudy cesta nevede :) Tak len tolko.

Kovepa

No na co si s takym trulom? Iba ak si to ty, ktora ho dusi a tlaci a on stratil chut ti davat neznosti. Asi na nom velmi visis a on potrebuje zenu hrdu a nezavislu. Neviem, mozno to tak nieje. Lebo ak nie, tak je naozaj trulo.

winki

A o tom to je. Uvedomiť si, či vobec sú schopní žiť spolu. Načo udržiavať umelo vzťah z jednej strany? Ano, lebo mi je s ním dobre, lebo je pre mna opora, lebo som s ním dlho, lebo a lebo alebo.....ale to sú vsetko vyhovorky človeka, čo sa bojí pohnúť svoj život dopredu a preto zotrváva na jednom mieste a lepí vzťah z kúskou len a len pre seba. Aký to má zmysel? Raz sa ten zlepenec tak či tak rozpadne.

Mimulus

Pravda, niekedy to pomáha. No teraz zažívam niečo podobné tak to viem posúdiť aj z druhej strany. Ak to totiž spraví a obaja si budú žiť Svoj život tak sa môže stať že nakoniec nebudú žiť ten spoločný nie?

winki

Mimulus a prečo?
Hm? Prečo by mal byť niekto stále len ten dobrý a ten druhý s ním zametá ako s handrou???? hm?
Niečo také nepoznáš,že to čo máš isté o to sa nezaujimáš a nestaráš, ale akonáhle to začneš strácať, tak zrazu sa o to začneš zaujimať?

Takýto istý postup mi pomohol aj v mojom vzťahu a výsledok? Rok sme nemali ani len najmenšiu výmenu názorov, som šťastná a spokojná, po všetkých stránkach vzťahu, nakoľko sa rešpektujeme a dokážeme jeden druhého pochopiť. Pred tým? Vadili sme sa jak psy každý deň.