Ja mám 18 on 34 ....

Príspevok v téme: Ja mám 18 on 34 ....
Truffla

ahojte

zacala som sa stretavat s jednym muzom.... Ma 34 a ja 18.

Vzdy sa mi pacili starsi muzi a on je uplne dokonaly. Velmi sa mi paci...
Problem je, ze ma syna a zije s priatelkou, ale z jeho rozpravania som pochopila ze ide o rodinu z donutenia.....

Sprava sa ku mne pekne, stake si piseme a volame si.

Nechcem s nim spat, aby somnou nebol len preto....

Myslite ze to ma buducnost ? Ci je to cele uplne mimo?

Truffla

Niekedy ked sa vratim na slovensko ...

tak chce aj aby som ho doucovala kedze som native speaker takze tak sme sa nejak dohadovali.. preco ?

Truffla

ano stretla som.. a bolo to cele zle..... ma 24 a chce ma len za lkamaratku nechce vztah a podla mna sa stale sprava ako dieta !

ale ja som mu povedala ze nic nebude kym bude mat frajerku .... on to zobral

Lulita

truffla - mne pripada, ze on je motovidlo, podla mna tu este zopar krat napises, ako sa ti neozyval, kedze on sam nevie, alebo nechce vediet, co chce, tak to bude take prazdne stretavanie sa, kedze ty si napisala, ze sex nebude, kym si neurovna vztahy, on bude nespokojny a budem rozmyslat, ako ta presvedcit, aby si s nim ten sex mala, medzitým zisti, ze to caro domova nie je az take hrozne a po par mesiacoch vztahu nevztahu ti povie, ze je koniec, alebo alternativa c. 2 presvedci ta na sex a na ten si ta necha

ja by som ti priala alternativu c. 3 aby si stretla chlapca cca 24 rocneho, bez zavazkov a vsetko krasne a bezproblemove s nim prezila

Lulita

a dalsia vec je ta, ze cez sviatky si urcite vrzol, na to vezmi jed, je mi luto, ked pozeram ako si mlada baba nici zivot, ale uz som to raz napisala, kazdy sa uci na svojich chybach, ked nechce pocuvat rady inych, zrejme mas touto skusenostou prejst