Ja mám 18 on 34 ....

Príspevok v téme: Ja mám 18 on 34 ....
Truffla

ahojte

zacala som sa stretavat s jednym muzom.... Ma 34 a ja 18.

Vzdy sa mi pacili starsi muzi a on je uplne dokonaly. Velmi sa mi paci...
Problem je, ze ma syna a zije s priatelkou, ale z jeho rozpravania som pochopila ze ide o rodinu z donutenia.....

Sprava sa ku mne pekne, stake si piseme a volame si.

Nechcem s nim spat, aby somnou nebol len preto....

Myslite ze to ma buducnost ? Ci je to cele uplne mimo?

Lulita

no o Duorvcikovi si tiez myslim svoje, "vztah" resp. stretavanie sa, co trva pol roka, ci kolko by som nenazyvala vztahom, mal na chvilu mladu pipenu, ona stareho fotra a to je tak vsetko

Truffla

Taj bapriklad taka Nela Pociskova a Durovcik.... mali fajn vztah... 20 rocny rozdiel.... a co ? okej rozisli sa ale pre ine dovody, no skusili to spolu, boli spolu a boli stastni...

Tak preco by to emohlo vyjst aj mne ?

Lulita

aj tak si myslim, ze 34 chlap, co chce 18tku nie je v poriadku

ja by som ho urcite prva nekontaktovala, cele sa mi to nejako nezda, on si musi rochnit v pocite, ze dve on nho maju zaujem, dalsie pošahane ego, ach jaj a vdacne sliepočky, ked sa im sype hoci len jedno zrnko, pardon

Truffla

Migel - co sa ismievas.. asi sa mi smejes ze som naivna alebo co...

no on uz chcel odist pred pol rokom ked sa velmi pohadali ale povedala mu nech vydrzi aspon do sviatkov

mellisa

Tak je nevie, on je nejaký nezodpovedný sa zdá. S ňou má dieťa, niesú vzatí, začal si s tebou a ju chce opustiť....Fakt je nejaký čudný prístup k životu. Podľa mňa on sa vôbec nechce viazať ani na jednu babu, ženiť už vôbec nie, len si chce užívať.