mam smolu

Príspevok v téme: mam smolu
spona

Ahojte.Dnes v noci som rozmýšlala o mojich bývalých vztahoch.Prišla som na to,že mam v živote hroznú smolu.Čo bolo lepšie???Moj prvý bol skvelý.Chodili sme na výlety,do kina,na rozne akcie,chaty ale aj ked sme boli doma bolo nam skvele.Ale nikdy som mu naplno neverila pretože som sa vala,že ma podvedie.Pretože aj priatelky čo mal predtym podvadzal.A samozrejme ani mna to neobyšlo.Podviedol ma.Tak sme sa rozišli.Rozchod som niesla hrozne tažko.Po čase som si našla noveho priatela.No bol tiež perfetný v spravaní ku mne,mal výhodu,že som vedela,že ma v živote nepodvedie,naplno som mu verila.No ale zase velmi rad si vypil a problemy riešil alkoholom.Dala som mu na vyber a on si vybral...Alkohol.Takže sme sa rozišli.A ja teraz už akoby neverím žiadnemu chalanovi.Bojím sa že sa to všetko bude opakovat.Čo mam robit?

slusny_muz

Tak je to len nahoda, vela chlapov, ktori Ti sadnu este stale beha po svete. Hlavne treba mysliet pozitivne. Ber to ako dobru skusenost a chod dalej...

zrrzka

hlavu hore, a hlavne sa zbav toho strachu, lebo si prave pritiahnes k sebe opat cloveka, ktory nebude stat za to.. ver si, ze najdes chalana, ktory ti bude vyhovovat.. drzim paste
PS: niekedy clovek stretne najprv tych nespravnych..