Za aký čas ?

Príspevok v téme: Za aký čas ?
susan97

Pekný Podvečer :) Obraciam sa na vás s prosbou o radu. Chcela by som schudnúť pár kíl ,tak 3 - 4 kg :) Ale nie dietami to určite nie , lebo viem že tie nikam nevedú.Rozhodla som sa teda , že vylúčim sladkosti typu keksíky čokoládky cukríky. :) a nahradím ich orieškami s medom sušeným ovocím alebo ovocím samotným. :) Môj jedálniček by vyzeral asi takto :
Raňajky : banán,3 Polievkové lyžice ovsených vločiek , 1 malá lyžička medu , a hrsť mandlí :)

Desiata : jablko

Obed Karfiolová polievka zo zemiakmi a mrkvou - veľká porcia

Olovrant : ovocný tvaroh bez cukru :) , 1 krajec chleba s cottage cheese a cherry pardajkami

Večera : Karfiolová polievka z obeda

čo poviete keby som každý den mala približne takýto jedálniček za aký čas sa mi podarí tie 4 kilá schudnúť ? Pripomínam ešte že každý deň mám aspoň 2 hodinky chôdze a chodievam korčuľovať na ľad :) Dakujem za odpovede a pekný zvyšok večera želám.

Lulita

susan- nie nie je, popripade ak toho zjes viac pocas dna, by som to dala na pol krajca rano a pol krajca vecer - ak je privelky hlad, ja som sa snazila vynechavat pecivo, teda rano som si este pecivo dala, ale vecer ryzovy (tzv.polystyrenovy) suchar (nie psenicny, ci celozrnny od toho sa tiez pribera)

susan97

Ked mám chuť na sladké zvyknem si urobiť to že zmiešam nizkotučný tvaroh s medom a prípadne k tomu nejaké ovocie alebo oriešky si dávam . :) niekedy ked nemám čas kuchtiť tak si dám pár kúskov sušeného ovocia. :) ale nesladeného :) Napr. objavila som také užasne sušené slivky čo obsahuju na 100g len 450 kj .:) takže na sušené ovocie je to uctihodne. :)

Lulita

sladke ranajky su v pohode, lebo cez den to organizmus spracuje, aj sa hybes atd. ale vecer je utlm, vsetko naviac co prijmes sa ulozi, takze ranajky sladke, ale pocas dna uz nic, ak chut na sladke, dat si jablko, popripade dvaroh s troskou trstinoveho cukru so skoricou, malicko

susan97

Osvečili sa mi sladké ranajky ...pretože potom počas dna nemám chuť už na sladkosti :) Vlastne ja sa zdravo stravujem aj teraz len tie sladkosti sú moja slabosť nejem vôbec mastné jedlá ani neskoro večer . :) len som si chcela trochu zostaviť harmonicku stravu a zdokonaliť si postavu . :)

Lulita

ranajky mozu byt sytejsie, 1 celozrnna zemla, platok syra, paradajky, alebo mozu byt kludne sladke ranajky, jogurt s ryzovymi vlockami, alebo kukuricnymi, ale nie klasicke presladene musli, k tomus si mozes dat aj nejake ovocie, zeleny caj, cierny caj

Lulita

susan, prve dni je dobre si jedlo vazit, ja som fungovala na vazeni potravin, potom som to uz odhadla od oka, na obed nepresvihnut porciu 100 g masa a 150 g prilohy, cize 1 platok kuracieho vyklepaneho na prirodny rezen a k tomu 2 mensie kopceky ryze