Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zmeniť gynekologičku?

Príspevok v téme: Zmeniť gynekologičku?
uzNEVIEM

Dobry vecer

Uz od leta som zacala mat zvlastne zapachajuce vytoky. Isla som ku gynekologicke a predpisala mi antibiotika -vaginalne aj na zapitie. Brala som ich 2 tyzdne, aj moj vtedajsi priatel.... Po dobrati bolo vsetko ok ,aj byvaly bol ok,on nemal ani ziadne priznaky,ale pre istotu ich bral aj on ako povedala moja gynekologicka.... a teda prisla menstruacia a po nej prisiel zas problem, znova zapachajuci vytok a dodnes sa to stale opakuje!! Bola som zas za gynekologickou a ta mi povedala ze si mam robit vytery, ale uz ma to nebavi kupovat a navyse nezarabam mam len 18!!! Co mam robit? Som zufala! som objednana uz 4mesiace na USG som zvedava! ale je to normalne???

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.