Som staromodna , vraj z inej doby , ale nesúhlasím ..

Príspevok v téme: Som staromodna , vraj z inej doby , ale nesúhlasím ..
Teekane

Dobrý večer ,
len tak mi vrta hlavou spýtať sa ako u vás začína nejaký vzťah , ako je to zo strany muža , či sa snaží , sám sa ozýva , občas niečím prekvapí a podobne .
Ja neviem , raz som mala priateľa , ktorý mi nosil ruže , písal mi ,keď som mu chýbala , nebál sa prejaviť mi city ... ale potom , keď som mala nejaký ten vzťah ,tak už žiadny taký nebol . Nechcem porovnávať , ale aj teraz som chvíľu s jedným randila a keď sme boli spolu vonku , tak to bolo skvelé , ale inak mu nenapadlo ozvať sa , poslať peknú sms , ledva sa rozhýbal na stretnutie .

Nehovorím , že si zakladám na ružiach a neviem čom . A nehrám sa na nedobytnú , ale nemal by sa muž viac snažiť , keď chce nejaké dievča - ženu získať ? Veď aj sms poteší , že na nu myslí ,alebo čokoľvek .

Mám pocit ,že dnes ešte aj keď sú vzťahy aj cez net , resp . že si tam píšu , tak padajú aj stretnutia , veď si píšeme nie ? Že proste akoby sa tam to randenie preskočilo ...
Alebo to celkové spoznávanie sa mám pocit , že veď načo ? Tiež mi bolo povedané - že budem pannou do staroby , že som asi lezba , keď som nechcela sex po dvoch mesiacoch a to sme spolu síce už boli pár , no vždy spravil niečo ,čo ma odradilo a pod.

Ja neviem , to som moc náročná , keď by som chcela normálneho chalana ,ktorý by mi dal najavo ,že má záujem a stávili by sme čas spoznávaním sa a postupne možno boli pár ,kde by už sex bol atď ..
Mám pocit ,že každý cúvne , keď mu poviem ,že sex nechcem hneď a podobne .

Teekane

Nemyslela som len internetové , aj pri iných to bolo všetko nejako rýchle ... divné , akoby mal hneď pocit ,že je dokonalý a som z neho mimo , tak sa nemusí snaži´t atď ...

nirvana

No jo, to sú tie internetové vzťahy. Skús hľadať niekde inde, neviem aké máš možnosti, ale cez koníčky, školu, prácu...