Kto ide so mnou? - Dukanova dieta

Súvisiaci obsah

kavalentinka

ja som pred rokomom a pol ukoncila DD.schudla som 21kg.tezaz mam o 5kg viac a normalne ma to hneva.asi si dam zase nieco podobne ,ako DD,xi.drzte sa babule.

mima180279

Klarinka ani neviem či mam reagovať snať len toľko že som svojprávna a dospela a nešla by som do extrémov...ale prečítala som si to a beriem na vedomie...

mima180279

ahoj DM tak aj ja som dnes doniesla nejake veci čo som mala prachom zapadané a snať sa ešte zidu...ja dnes syreček salamka paradajky papriky a brokolicová polievka a melon

DM

ahoj mima !niesi sama,ale niekedy mam toho vela a bola som na dovolenke,ja som na vahe ako som mala pred tromi rokmi a este musim ist dole o 10kg a to budem na vahe asi tak 7 rokov spät,bolo by to super...ale uz si aspon obleciem veci,ktore som myslela,ze niekomu darujem:))

mima180279

ahoj DM ja som sa teraz nevážila tak presne neviem ale snažím sa ... na raňajky som mala paradajky papriku a kúsok šunky na obed bude kuracie na šťave zo zeleninkov a večer ešte neviem... ja tu stále nakuknem len si nechcem sama odpisovať...:)
zdravotne sa cítim OK čomu som rada lebo začiatkom roku to tak zďaleká nebolo...ešte by som chcela isť dole aspoň 10kíl a to by som bola nadmieru spokojná ale neviem či sa mi to podarí...aj tak som sa vrátila z váhou o desať rokou speť...:)

DM

cau mima!tak kde si?mam pocit,ze sem uz nikto nechodi...ja sa drzim pomalicky idem dole s vahou tak uz dufam,ze pridem aj do tretej fazy...mima ty ako?