Palenie pri moceni po pohlavnom styku

Príspevok v téme: Palenie pri moceni po pohlavnom styku
dendi

Dobry den. Po pohlavnom styku, stale ked idem na malu potrebu, ma strasne palia pysky...neviem cim to je...predtym som pred vyliecenim, ma to svrbelo aj napuchlo mi to...z toho som sa vyliecila...Teraz nei stale, ale po par dnovom „odpocinku” je to OK a potom po cca 3. dnoch ma to zacne opat palit...problem je aj s tym, ze pred pohl. styku nikdy nezvlhnem...ked do mna vnika, tak to boli...zacali sme pouzivat lubrikant..celkom sa oplatilo je to lepsie..ale sem tam ideme bez lubrikantu a pali to potom...ale aj ked ideme s lubrikantom, tiez to niekedy pali. Minule som pozerala dokument, ze je aj alergia na spermie...mozno som, alebo moze byt priatel aj prenasat nejakej choroby? Jeho byvala ho totiz podvadzala a on to nevedel a spala aj s inymi aj s nim...mohol by byt prenasac, nie? Doktor pri mojom poslednom lieceni dal prasky aj priatelovi nech sa lieci so mnou... priatela som pre istotu poslala k doktorke, nech ho vysetri, ci je zdravi ci nie...lenze on isiel ku svojej vseobecnej (ved viete aky su chlapy :D ) dnes sa isiel spytat na vysledky...pokial je zdravi, tak potom bude problem asi jedine u mna. Ci? Mate niekto nejake skusenosti s palenim? Ako ste sa uzdravili? Dakujem za odpovede