Čo na to poviete?

Príspevok v téme: Čo na to poviete?
jezisimariss

Dobrý večer, chudnem, potrebujem schudnúť takmer 30 kíl ... už som takmer 10 ale potrebujem to niekým zhodnotiť...ono, veľa ľudí aj odborníkov už poplietli hlavy moje jedálničky, takže som zvedavá nato, čo mi poviete vy:
raňajky: biely jogurt s ovocím (jablko)(1 miska)
desiata: jablko
obed: zeleninové cestoviny
olovrant: jablko
večera: zelený čaj alebo iný, alebo nič alebo voda :)) ;)) tak čo ? :)) :DD :))ďakujeem

Marek_123

Ta tvoja denna davka jedla by mi vystacila asi tak na ranajky.Ver mi, ze rychlu schudnutie ti nestoji za to, co moze prist kvoli tejto tvojej strave.

ann699

keby som mala jesť takto málinko...asi by som zomrela od hladu...

napríklad ja som chudla pri 2000 kcal denne

a na večeru len čaj? voda? alebo nič??

ak nebudeš večer jesť tak sa ti spomalí metabolizmus, má sa jesť 2-3 hodiny pred spaním (samozrejme niečo lahké)

PS: prečítaj si niečo o bazálnom metabolizme, lebo tvoj denný príjem je veľmi malý...

jezisimariss

mäso?? bola som vegetarián, teraz jem mäso 2x do týždňa rátam aj šunku...väčšinou len kuracie a rybie mäsko...ďakujem za názory :))

marrisa

suhlasim s katusou, velmi malinko jes. Ak vydrzis s tymto jedalnickom roky, tak zacnes byt velmi chorlava, ak sa vratis ku staremu, tak casom pojde vsetko spat.

katus

PAPAS VELMI MAAALO!!!!!
a je to nebezpecvne a ked aj schudnes tak ked zacnes normalne jest tvoje telo sa haci a zacne ukladat jedlo do tukov lebo sa bude bat ze uz viac jedla nedostane...
mozem jedine odporucit strankz mira veseleho ..ja chudnem podla neho a uz som schudla 25kg a jedm podstatne viac ako ty
tak vela zdaru

Dadula56

Ked myslis, ze je to normalne, tak jedz. Ale o desat rokov budes vela chodit k lekarom.
Hodila som to do kalorickych tabuliek, je to okolo 950 kcal, takze bud klames, ze jes tak malo alebo budes mat vazne problemy.