Rychly tep nizny tlak

Príspevok v téme: Rychly tep nizny tlak
toninka

ahojte neviem ci mi poradite no skusim to....uz dlhy cas si raz za den zmeriam tlak a tep....najcastejsie rano ked sa zobudim ale aj v priebehu dna...aj ked nic nerobim len sedim,a som kludna,alebo akurat ked sa zobudim...mam stale tlak v norme alebo nizky.a tep srdca stale nad 100...v klude.ked sa namaham alebo upratujem,hybem sa aj 132.co si myslim ze je vela...je pravda ze som aj pribrala...ale stale tep nad 100 je to normalne????dakujem za odpovede,pekny vecer.Tonka

costa rica

neviem, co som vcera robila, ked som nepisala rychly s Y. ospravedlnujem sa za to, asi prepracovana, dnes na to nemozem ani pozerat.

costa rica

vraj vysoky pulz nie je dobry, ale nevedela som, ze je tam take rozhranie 60-80. aj nizky tlat a richly tep nie je dobre. tlak mala cely zivot nizky, teraz jej zacal vystrelovat velmi vysoko,berie tabletky a niekedy ma pulz richly, ale 70 je pravdepodobne v norme. vdaka za to info. uz som to aj nasla na nejakych strankach, ze 60-70.

jeklaaaaaaaa

costa rica - pulz je dobrý od 60-80... niekde sa uvádza až do 100..

tvoja maminka ma pravdepodobne nizky tlak...

costa rica

prosim vas,je teda spravny tep 60 alebo 70? mamina ma normalny az nizky tlak, obcas jej vyskakuje, napr. teraz ma 110/70 a tep 70. hovori, ze jej je zle na hlavu, preto si to pomerala a nie si je ista s tepom, ci 70 je uz zly a preto ten divny pocit v hlave, alebo 70 je este ok. poradite? dakujem

Ddana

Nemusíš fyzicky robiť absolútne nič a môžeš mať rýchly tep, pretože ten je ovplyvňovaný vo veľkej miere psychikou. Môžeš mi vysvetliť, prečo si meriaš tlak každý deň? Ani v nemocnici si tlaky nemerajú každý deň každému. Okrem zrýchleného tepu máš aký problém? Nízky tlak je bežný u mladých ľudí, dehydratovaných a pod.