Okolo úst sa mi akoby vstrebe make-up

Príspevok v téme: Okolo úst sa mi akoby vstrebe make-up
deliska

ahojte. Neviete mi povedat ci je to tym zeby som pouzivala tmavsi makup na moju plet abo je to jeho znackou (astor mattitude 002) ci hustostou alebo tym ze si miesam dva makeupy, najskor nanesiem jeden (maxfactor colour adapt) a potom druhy (ten astor) a problemmom je to ze okolo ust sa po urcitom case akoby odstrani alebo vstrebe makeup. Ostava tam take miesto farby mojej pleti bez makeupu. Ci sa to tiez niekomu stava alebo ako to mam riesit.

zuzi74

Ak nemas velmi problematicku plet, preco potom pouzivas hutnejsie make-upy? Prave tie su dost viditelne na pleti a ak netrafis farbu, tak sa rozluc s dokonalostou. Ja uprenostnujem tekuty make up. A velmi zalezi aj na type pleti, ci je mastna, sucha, zmiesana...podla toho si vyberaj. Mne osobne napr. penovy make up vysusuje plet, takze tazko radit, ktory je pre teba vhodny, musis len sama na sebe odskusat.

deliska

nemam az tak problematicku plet, sem tam nejaka vyrazka..ja mam rada take hustejsie makeupy, skusim mozno o odtien svetlejsi

alibi

moj mejkapnerobi ziadny rozdiel uplne splynie s pokozkou nemusim si natierat ani krk atd... mas zly odtien a podla mna si ho davas aj prilis vela. ked po zotreti to miesto uplne svieti tak si ho podla mna davas vela. pouzivam rozne druhy nemam nejak mega oblubeny. treba trafit spravny odtien a setrit nim. mas velmi problemovu plet?

zuzi74

ja teda urcite nemam neskutocny rozdiel...treba trafit ten spravny odtien k farbe pleti, aby make up na tvari vyzeral prirodzene a nie ako maska.

Kvety zla

no a preco si potom vytvaras taky neprirodzeny ksicht? kup si svetlejsi mejkap a ani nebude vidno ked sa ti v okoli pier "zje".

deliska

hej makeupom - proste vidno to strasne ze ma clovek makeup v porovnani so zvysnym telom. si predstav aku mas obycajnu tvar teraz v zime bez makeupu, cize taky isty odtien mas aj koze po celom tele. a ked na nu nanesies makeup tak su neskutocne rozdiely a dost to vidno..aspon ja mam ten pocit ze je to take neprirodzene