Vložky vs Tampony

Príspevok v téme: Vložky vs Tampony
zuzkaXM

Viem , že týchto tém tu bolo už veľa ale ajtak sa chcem s vami poradiť. Comu dávate prednost ? vložkám alebo tamponom ? Ja používam vložky ale už som si kupil aaj tampony OB mini . chcela by som prejsť na tampony ale ked si ho tam dám mám pocit ako keby nebol daleko . necítim ho ale niekedy iba taký menší tlak. a zase vložky su strašne nepríjemne cítim sa v nich ako v plienkach . ďakujem :)

M 25

Ivus, nie je dôvod, aby ti ostal vo vnútri .. pokial si tam nestrčíš aj šnúrku .. tú nechaj volne z tela a potom len nasiaknutý vytiahneš

Ivus_Qacmuk

ja som si ešte nedavala tampon tak neviem ake to je ale urcite si ho chcem dat ale bojim sa ze mi tam ostalo lebo vlozky neprijemne sustia poradte pliss

jennifer30

M25 - šťastná žena :)
Používam kalíšok s vložkou alebo tampón s vložkou alebo len vložku :) musím tak, lebo mám silnú menštruáciu a bol by trapas, ak by som pretiekla. Alebo je dosť nepríjemné ráno sa zobudiť v kaluži krvi :D

M 25

uff, neviem si predstaviť, mať také problémy pri menštr. ako tu niektoré píšete.. ja ani neviem, že nejakú mám :)

Iba Katka

Do spoločnosti alebo k priateľovi tampóny, na doma vložky a na noc vložky (kedže tampon treba po niekoľkých hodinách vymeniť a ja sa z postele nedvihnem). Ale keď mám silno a som napr. v práci alebo niekam idem, tak aj aj. Nie je horší pocit v MHD ako zrazu pocítiť, že tampon zlyhal

Kostra

jedine tampony, s vlozkami by som nevydrzala. Vymena na verejnom WC je uplne jednoducha, ale je dobre mat poruke utierky na ruky s dezinfekcnou prisadou, treba ich pouzit pred vymenou i po nej.

Dadula56

Ak ho citis, mas ho zle zavedeny. Akonahle cistis, ze ti prekaza, skus ho vybrat a zaviest znova. Nestane sa ti nic, ale urcite sa da zaviest aj tak, aby si ho necitila.
Ja osobne tiez perferujem vlozky, najma kvoli hygiene, neviem si predstavit si menit tampon na verejnom wc. A este kvoli zapalom, ja som na ne citliva a tampony mi par raz zapal vyvolali. Ale inak suhlasim s tym, ze su velmi pohodlne, kebyze nemam vyssie uvedene obtiaze, tiez sa na vlozky vykaslem.