Postinol **SURNE**

natalia222

Erikabic, to sa musíš poradiť so svojim lekárom, alebo aspoň lekárnikom. To nie je sranda takto kombinovať lieky. A ešte k tomu také silné. To nie je obyčajný ibuprofen...

erikabic

mam taky problem a potrebujem poradit,beriem lieky na panicku poruchu,cize antidepresiva a stala sa nehoda a teraz mi predpisali postenor,mozem ho na to uzit,poradte,dakujem

natalia222

Noo, ak budeš kľudnejšia, tak si len predca kúp ten postinor.Ale hneď!Ja som ho tiež raz zobrala a bolo to v pohode. Žiadne vedľajšiu účinky...

Soraja

Summer ma pravdu, nestresuj zbytocne, ak sa do teba nespravil, tak tehotna nebudes. Nestresuj, lebo ti este nesorsie pridu kramy. Ale ak si chces byt ista, kup si postinor, ale myslim, ze by bol u teba zbytocny a len by ta to rozhadzalo. Rozhodnutie je na tebe, ale myslim, ze je to ok.:-) hlavu hore

Soraja

janka a urobil sa teda do teba alebo nie? ak ste an to prisli predtym, a neurobil sa do teba, tak nemyslim si, ze by ti koli tomu mohol meskat menzes. A pokial neberies HAK? tak urcite nemas cyklus presne na den. Tak nestresuj jeden den meskania je ok. JA mam menzes vyse 10 rokov HAK neberiem, ale cyklus nemam stale rovnaky.
ale ak behnes do lekarne a porozpravas sa s lekarnickou, vsetko ti vysvetli a potom sa rozhodnes sama, ze co chces.

emko

Na postinor máš 72 hodín od "nehody" ak si ešte v "limite" tak zbehni do ktorejkolvej lekárni a porad sa s lekárničkou ,určite Ti poradí a povie Ti aj negatíva...