Celozrnné cereálie

Príspevok v téme: Celozrnné cereálie
Timka00

Dobrý deň
Chcela by som sa spýtať že či sú celozrnné cereálie Cini minis, Chocapic, Fitness vhodnýmmi raňajkami. Tak 30- 50 g denne rano s mliekom.
Doposial sa mi podarilo schudnut 13 kíl. A zastavilo sa mi to, je to aj moja chyba.
Ale ešte musím dať dalsich 10 dole.
Zviknem jedávať:
ráno : kaiserka so sunkou a so zeleninou
Na obed : šošovica s mrkvou v rajčinovej omacke
Olovrant : acidko s jablkom
Vecera : Tuniak so zeleninou.
Na ráno by som chcela začať tie cereálie jesť.
No nie každý deň.
Mám 66kg a 165cm.

timka00

Ďakujem všetkým sa odpovede

Jessi_1111 Ten fitness velmi rada by som zaradila do môjho jedálnička a tak aj spravím.
Chcela som vedieť názory, niekto odporuca a niekto nie.

Elis85- ja potrebujem schudnúť v oblasti zadku stiehien a bokov : )
Je to tam nepekné.

klimta

nie nie nieee :)) chocapic,cini minies, cheerios ani podobné hovadinky určite nie!! :)

v Tescu majú jedny,kt. momentálne neviem na internete nájsť, ale oproti ostatným majú najnižší obsah cukru :)
viem,že ich máme doma..večer napíšem,o ktoré ide :)

Jessi_1111

Dobrý podvečer.

Nemáš vysokú obezitu, dokonca takmer ani nadváhu, a cereálie sú zdravá voľba, najmä ovsenné vločky s ovocím, alebo medom alebo orechmi s mliekom alebo jogurtom. Jogurty doporučujem biele. Ale keď cereálie, tak Fitness, ploché bruško alebo niečo také, sú vynikajúce chuťovo a sú aj zdravé, ale každý deň by som neodporúčala. A tvoj jedálny lístok je v poriadku.

Dovidenia.

tbl555

Na chudnutie sú absolútne nevhodné, obsahujú dosť cukru a tuku. Lepšie máš ovsené vločky, ktoré si dáš s jogurtom alebo uvaríš kašu, ak potrebuješ slaské raňajky, tak do toho med alebo ovocie