Naražky na moju postavu

Príspevok v téme: Naražky na moju postavu
kailla

som maturantka, v triede mam same dievčata čoasi 90% su viac menej ako prst, proste ani gram tuku navyše..za to ja , mam ho dosť..a od leta zvlášť dosť. dosť ma zlostí že občas spolužiačky naražaju na moju postavu...ale moc to neriešim napr. ak jedia tie ryžove keksy tak sa mi stalo, že mi jedna povedala, daj si prospeje postave..ok. nevadilo mi to..ale minule som niečo spomenula, že som sa buchla do stehna, a jedna začala, že či sa čudujem ked mam taky veeľky zadok alebo niečo také,.. ja som bola ticho, ale ona stále viac a viac.. som dosť citlivka, takže mi to už vôbec nebolo prijemne...myslím si , že je dosť ubohe sa vysmievať človeku v jeho nedostatkoch.. nikdy som sa jej nesmiala ked prepadala 2 roky za sebou, alebo že má primítvne otázky ohľadom učiva...nehovorím že ja som bifľa,ale ona ma fakt niekedy primitívne pripomienky,. čo by ste jej povedali vy na mojom mieste? o postave..? čím dalej je to od nej horšie, a stále to hovorí, ked je tam najviac dievčat..

adapterka

Mimulus, teba ked sikanovala ucitelka, preco si to vyriesil svojsky a nerobil si veci radsej tak aby si sa jej zaliskal a bol podla jej predstav? nejake to vtieranie sa do zadku. ved to sa robi. je to normalne.

adapterka

a kupodivu ked tak nad tym uvazujem, mam pocit ze za chvilu to vzda aj zakladatelka temy. pretoze keby je taka oddana ovecka, nevypisovala by tu ale menila sa automaticky ako kopy dievcat. asi ma akesi zachvevy sebazachovania:)

adapterka

dakujem ale nie som silnejsia osobnost, len som sa uz nestihala poberat vsetkymi smermi a menit sa na vsetky tie veci co chceli po mne ludia naokolo. den mal len 24 hodin, ja penazi len z brigady a zivot len jeden.

adapterka

najhorsie na tom je, ze dav nema jednotny nazor. cast chce aby bola chuda. ok, schudne. druha cast jej povie, ze ma male prsia - ok, hor sa na plastiku. cast jej povie, ze ma byt bruneta - ok, farba na vlasy. kolegyne jej povedia, ze skor blond - rychlo po novu farbu. suseda povie rysavu - pre istotu si do zasoby nakupi uz vsetky farby. niekto si z nej urobia srandu, lebo nepozna diskografiu ACDC - rychle studium. priatel jej povie, ze pocuva hlupu hudbu - rychle studovanie a osvojovanie si jeho hudby... ma rada bezovu. ale to sa teraz nenosi - vsetko zladit do modrej. ma nemodernu izbu - treba novy nabytok. pride jej kamaratka ktora povie ze by si mala dat iny. tak smer Decodom. a takto dokola cely zivot. aby ju nahodou nevolali outsider.
ked chce schudnut nech to robi kvoli sebe. nie kvoli cudzim dievkam ktore o 4 roky uz neuvidi.

adapterka

napriklad ja. moj priatel. moji priatelia. vsetcia sme sli inak ano nam kazali, resp. ako chceli aby sme isli. a zijeme. zijeme stastne a spokojne. robime veci co ostatni, jeme, pracujeme, zabavame sa, umierame. o nic menej o nic viac nez ti co idu s davom.
na stednej som mala obdobie ked som chcela byt strasne ako spoluziacky, zmenila som sa vyzorovo na ich presnu kopiu a do zosita som si zapisovala rozne ich vety a nazory aby som ich mohla aj ja pouzivat (nevedela som si tie koniny sama zapamatat). a kupodivu som nedostala lacnejsi chleba v obchode. nohavice som si rovnako musela obliekat ani sa mi dvere nikam neotvarali. este by som povedala, ze ma ludia prehliadali lebo sme boli ako hrozna vsetky rovnake. takze neverim na zaklade osobnych skusenosti, ze ist s davom sa oplati. pretoze dav vdaka tlacenici nevidi kam ide a mozno sa ruti prave do priepasti... a este by som podotkla, ze sa jedna zakladatelke o primitivne vlastnosti - nie o nakazlivu chorobu s ktorou ma siroka spolocnost problemy

Mimulus

doubledog - veľmi správne :)
Alebo ešte Ti poradím niečo - skús im navrhnúť aby ony pribrali a uvidíme či mám pravdu ja alebo adapterka :))))