Zubny kaz a oralny sex

Príspevok v téme: Zubny kaz a oralny sex
alice598

Zaujímalo by ma, aké riziká obnáša pre ženu orálny sex od partnera ak má partner zubné kazy dlhšiu dobu neriešené .. pociťujem svrbenie v oblasti vonkajš.genit.po oralnom sexe a partner nebol u zubára 3 roky :( zubár mu naposledy našiel 6-7 kazov a on kvôli finanč.situácii ošetrenie stále odkladá! Sú známe neaké objektívne dôkazy o vplyve zubných baktérií na genit. ochorenia?

Ďakujem vám za fakty a rady..

ebi7777

hrdlo
úplný súhlas, a ešte nehovoriac, že to svinstvo z pod koreňa zuba ide rovno do krvného obehu a môže sa usadiť v rôznych orgánoch.

alice598

ja mu to opakujem uz polroka,sama som mala s dvoma zubmi naposledyproblemy a staly ma 400 eur, lebo mi vyberali nervy a davali zubnu nahradu kedze mi zvysok zubu mojho zlomil zubar ..a to iste mu opakujem ze sa to len zhorsi a zaplati ovela viac.. a aj tak nie a nie ho dokopat tam..ale ja uz som sa rozhodla do kym nepojde k zubarovi tak na to serem,nebudem si sama sebe skodit,uz aj tak som mala dost problemov aj so zubami aj s inymi vecami..

Iba Katka

Inak mám súkromného zubára a za jednu bielu plombu (dvojploškovú) nechám maximálne 32 eur, tak neviem kde chodí, keď tam nechá 150 eur.

Iba Katka

No pokiaľ si zuby umýva, tak by tam nemal mať žiadne nepriaznivé baktérie. Ak mu páchne z úst krátko po umývaní zubov (do pár hodín) tak sú to baktérie. Ale aj tak mám isté pochybnosti, že majú vplyv na pohlavné orgány.

Inak, nech to odkladá, miesto plombovania mu potom budú vyberať nervy, umŕtvovať, nakoniec možno ťahať a dávať zubné náhrady. A keď ti poviem, že kolegyňa mi vravela, že za 2 zubné implantáty dala 900 eur, tak hneď si pôjde dať spraviť zuby.

Ale ako nemusí si dávať ani implantáty, zubky mu vytrhajú, tie zdravé sa poposúvajú a bude mať zuby ako hviezdičky - tak ďaleko od seba

alice598

neviem co ta rozrehotalo,ja nemozem za to ze dnes kazdy riesi peniaze a u zubara nehas 150 euro za jeden zub na ako nic. ale tak rehoc sa dalej..asi mas ty tip top stav v ustach ked ta to tak pobavilo hmm :)