Pre baby - ťažké vlasy, ako ich natočiť sama aby vydržali?

Príspevok v téme: Pre baby - ťažké vlasy, ako ich natočiť sama aby vydržali?
lula75689

Dobrý deň, potrebujem poradiť ohľadom účesu na ples,ktorý sa koná v piatok a ja som to začala riešiť 2 dni pred tým ach :)))
Mám hrozne ťažké vlasy, rovné, dlhé a zvyčajne keď si ich sama natáčam, tak mi po pár hodinách padnú (pomaly až do pôvodného stavu :-)) určite to niektoré poznáte.
Možno to spôsobuje zlý lak na vlasy alebo čo. (Viem že moje vlasy to dokážu, lebo raz v živote som ich mala natočené od kaderníčky a vydržali celú noc)
NEviete mi poradiť nejaký prípravok, ktorý je fakt dobrý na tento problém? alebo akoby ste to riešili vy?? :)) Vopred ďakujem za všetky ochotné odpovede :-))
P.S. Kaderníčke ísť nechcem, pretože nechcem žiadny honosný účes,iba jemné vlny,ktoré si vypnem na jednej strane, no strašne sa bojím,že zo moje vlasy nevydržia a za 3hodinky budem mať po účese. A nechcem s tým chodiť od rána, lebo aj tak by som mala len nervy z toho že to padne :D

Lennyx

ja som si teraz zacala robit vlasy s takou tou natacacaou kefou co si vlasy len pramienok vcucne a natoci... mam orava k232 rko a je na nezaplatenie ... nakolko mam huste nepoddajne a dlhe vlasy tak mi rano dokaze urobit kucery asi tak do pol hodinky a to je bomba

tekkk

starodavne natacky tie varove a potom to zafixuj lakom na vlasy pre extra silné spevnenie WELLA PROFESSIONALS Performance od notina ;)

lula75689

No takze dopadlo to v celku uspesne :)
Vlasy som si nakoniec nefarbila, iba som si dala na noc natacky a mala som ich na hlave dokopy asi 17hodin a potom som si to rozpustila,nechala trocha padnut zalakovala a pred odchodom este dokulmovala co bolo treba (aj viackrat :D) a vlasy boli cely vecer kucerave, ku koncu uz take padnutejsie ale nevadi boli tam vlny aspon boli dlhsie, no uces nepadol :-)
a to som ich mala rozpustene, cize kebyze to vypnem nejak tak to by to drzalo super :))

mirka169

Ja keď som si niekedy večer umyla vlasy, tak som si zaplietla par vrkôčikov. Potom som si to rano rozmotala a mala som kučierky, ktore mi vydržali cely deň. Nevyzera to najkrajšie, ale zas ani nie najhoršie. :D

suzandina

ewka ako tak dokazes spat? Ved su nenormalne tvrde. Tie varove maju aj tak ucinok iba dokial nevychladnu.... potom si ich mozes kludne vymenit za tie penove....

ewka.

ja mám po ramená a po každom umytí natáčam. rovné mi nesvedčia.
recept: natáčať suché na vyvarovacie nátačky a na noc nechať ( nebojte, tlačia len trošku, ale ak nechám len 3-4 hodinky, nedrží účes..naozaj treba celú noc nechať) potom vytočiť pomaly po pramenoch , NEČESAŤ ( a to dokonca od umytia po umytie nečešem ) a riadne veľa laku..ale fakt riadne vela..hotovú cuktovu vatu si urobte na hlave..a aj najneposlušnejšie vlasy budú držať. Roky to tak robím a darí sa...a to moje vlasy sú fakt ale fakt otras

lea128

Ja hlavne nechapem naco chcete za kazdu cenu mat kucerave vlasy, ked s tym mate problem. S rovnymi vlasmi sa daju spravit krasne spolocenske ucesy.Potom to bude tak, ze cely vecer budete sledovat vlasy, ci kucery spadli, ci nespadli celu noc sa budete chodit pozerat do zrkadla a pokazite si cely vecer. Lebo rucim vam zato, ze doma nakulmovane vlasy drzat poriadne nebudu! Ja mam rovne vlasy po pas, mne by tiez kucery nedrzali, preto nemam nervy celu noc sa strachovat ako vyzeram ale objektivne si priznam, ze lepsie vyzeram v peknom rovnom ucese ako v polopadajucich kuceroch. Este ani tancovat poriadne nebudete moct, kvoli trapnym vlasom...velmi malicherne...

suzandina

Ja mam dievcata tiez jemne a tazke vlasy takze snad ta najhorsia kombinacia...jedine co mi pomohlo je umyt si ich a natocit na tie varove natacky ktore predavaju vsade ale az po vyschnuti vlasov.... nechajte si ich hodinku cca na vlasoch, potom pomaly dole a natupirovat iba pri korienkoch, trochu zalakovat a uspech zaruceny!!! Takto ani rychlo nemastneju a mam krasnu hrivu aj tri dni !!! To je to jedine co mi pomohlo. A fakt su lacne :-D