Šeherezada

Príspevok v téme: Šeherezada
natalia2108

Všetci asi poznáte kultový seriál Šeherezada. Mňa sa priateľ spýtal, čo by som urobila, keby som sa ocitla v takej situácii, že mám choré dieťa a jediná cesta k peniazom je vyspať sa s niekym. Ja som mu povedala, že pre svoje deti urobím všetko. No a to som samozrejme nemala, lebo je to dôvod na rozchod. Že ako by som mohla, keď mám jeho..Podotýkam, že ja mám dve deti a priateľ je bezdetný. Tak chcem vedieť váš názor, čo by ste urobili.

lost

no podla nich neexistuju :D
ale to mi urobilo dobru naladu, lebo v mojom svete (aspon) dve mozonsti existuju :D (i ked aj v otazke, lebo odpoved moze byt A alebo B :D)
hej idem si dat buchty od babky, adios amigos y amigas

Mimulus

Ale všetko sa dá riešiť aj ináč ako sexom. Aj napríklad so zbraňou v ruke alebo... Vždy existujú minimálne 2 možnosti :)

Mimulus

To je akože výber Cigán a Rus :D Asi choď ešte niečo zjesť :D Aj tak sa tí dvaja rozišli tak neviem o čom to je :)

lost

A ak sa vas opytam, ci by ste sa vyspali s cinanom alebo rusom, inak vas zastrelia, tak co by ste si vybrali? :D
Ved to je podobna otazka nie? :P
esteze som sa prave naranajkoval, inak by som zase blbol, ale sytost (sice len ciastocna, relativna) pomaha :D
vidis, natalia2108 uvar mu veceru a nebude ho trapit taka otazka :D to je moja nova odpoved na otazku :P

amanda23

Lost teba je tu skoda na forach, mal by si sa dat na politiku. Na jednoduchu odtazku nevies dat jednoduchu odpoved, stale prekrucas a pises cele litanie a vlastne odpoved zaobalis tak, ze ani neopovies, ako nasi politici:DDD

Bublinka-Sendy

Ty mi celkovo pripadas dost scestny........mam pocit ze ak by tu niekto zacal s tym ci rodit s epiduralkou -urcite vies co to je-alebo bez tak ty by si bol ako orvy co by si si tu veseleo a hlavne mudro a skuseno dzavotal........

Inac strasne by ma zaujimalo ako ty zijes.....lebo nazory mas take ze ty musis byt dokonaly a skuseny muz bohaty a uspesny ......bez problemov,zo vsetkym si vies poradit dokonca aj s tym co si nezazil.......

Bublinka-Sendy

Prepac urazat ta fakt nechcem nechala som sa uniest........ale tymto si ma dostal......pises ze ta otazka je podla teba dementna ba dokonca az uchylna a extremne alibisticka........aako prepac ale ak by sme vsetci mali riesit takymto sposobom vsetko tak ani nie sme ludia....

Inac ak sa to cele zda az taketo tak potom mi vysvetli preco si sa do toho az tak vzil......
Dalsia vec-tvoje odpovede by sa tiez mohli dat oznacit za demntne......preco?pretoze po prve-nie si zena a kedze si uz velky chlapec tak by si snad aj mohol vediet ze zena ohladom dietata ak sa nieco s nim deje tak vypina asi tak ako chlap pri sexe....blbe porovnanie ale s podobnou pointou......ppo druhe-kedze nemas deti tak je fakt z tvojej strany zbytocne sa tymto zapodievat pretoze to nasledne odvija tvoje dalsie zmyslanie a odpovede.....a kedze deti nemas nemas tym padom ani rodinu cize tie tboej hypotezy ci sa da usetrit a ci sa daa zohnat inac obrovska suma ak clovek nema z coho su fakt zbytocne a dementne.......

Bublinka-Sendy

Lost a ty naozaj nevies citat.......aalebo rozmyslat?pretoze tato tema nie je o tom kolko moznosti existuje a ake su dalsie......tato otazka bola jasne polozena.....reakcia danej osoby na situaciu ak by nemala inu moznost......tak co ty dokelu splietas......teraz ak by sa tu vyskytla tema kde by sa niekto len tak zo spasu ci z nudy opytal co by ste robili ak by ste mali kridla tak ty tu napises roman ?ty si uplne mimo zivot chlape......nechapem co ty vlastne riesis to akema kto moznosti a ci su a dokonca si guglis taketo veci.....zjavne si to cele ale ze absolutne nepochop
il.....mozno sa snazis hrat na mudreho scitaneho ale prepac momentalne si to zaklincoval horsie ako male decko......

Bublinka-Sendy

Pre kristove rany lost a ty si fakt akoze normalny?napise sem baba len tak zetoto a toto sa jej opytal partner a polozi otazku ako by sme na tu istu otazku reagovali mi......ya ty tu pises takeho kraviny?ved ty si fakt na smiech s tymi tvojimi trapnimi hypotezami.....moj zlaty mi tu nie sme na vedeckom vyskume ci vo fylozofickom kruzku.....spamataj sa preboha ved ty si uplne mimo!!!!!!!!on sa jej opytal kravinu len tak proste ako to niekedy cloveka napadne a onna zo zvedavosti napisala sem ako by reagovali ini tiez len zo zvedavosti......ty fakt nie si kompletny..

Aby si ma epochopil zle-toto co pises nie je z jedenj stranky zle ale preboha chlape toto sa hodi do inej debaty!!!!!!!ja mam normalne z teba az zly pocit lebo ked toto dokaze v tebe vyvolat sprepacenim obycajna primitivna otazka polozena len tak bez nejakeho dovodu a na obycajnom fore tak si fakt neviem predstavit ak by sllo o naozajstny problem!!!!!!!