Život bez penazi a stresov

Príspevok v téme: Život bez penazi a stresov
andrejkaaaaa

Ahojte vsetci,
chcela by som sa spytat, ci by sa podla vas dalo zit bez penazi niekde v nejakej chatrci/bunkry/karavane/stane/prirode a zivit sa iba z toho, co ponuka priroda..teda viem, ze sa to da, ale cchela by som vediet aj nazory inych ludi..proste zitie bez stresov, penazi a hlavne v prirode, travit cely svoj cas iba s niekym, na kom vam zalezi..nerozmyslate niekdedy nad tym?lebo ja cim dalej, tym viac...

0vecka

2 lost ale toto je presne to ze oni len znizili interakciu s ostatnym svetom ale stale su jeho sucastou a nevedia bez neho prezit... takisto mozem povedat ze seriem na tento svet a prestanem kupovat chlor a pucovat s nim hajzel ... :) a robim to iste co oni

lost

0vecka

to by sa dalo riesit tak, ze by si predaval nejake svoje produkty a kupovla veci bez ktorych by sa prezit nedalo, napr ako to robia male komunity vo svete.. ziju ako "jedna rodina" (stovky ludi) maju vlastne skoly atd, ale vonkajsi svet je pre nich tabu, avsak predavaju produkty (polnohospodarstvo atd), aby mohli kupovat stroje a ine vymozenosti techniky..
cize vlastne ziju moderne, ale zachovavaju si sposob zivota ktory ymysleli ich predpovia pred stovkami rokov..
teda aspon toto som pozeral v TV :P prislo mi to divne, napriklad sexisticke a pomaly ako zo stredoveku, ako keby utlacali ich myslenie tym ze nevysvetlia logicky preco robia veci ako robia, ale to je jedno.. nehovorim ze je to divne a smiesne, ale nechapem tomu :D

0vecka

podla mna je to pekna predstava.. ale staci napr jeden bolavy zub, popripade kozna choroba na ktoru staci masticka z lekarne za 5 EUR, zapal pluc, atd. a uz to prestava byt sranda

Iba Katka

Brala by som. Ale niekde na ostrove, jesť banány a kokosy. A nejde ani tak o tie banány ale u nás je v zime zima :D

Lulita

shy - skoda, ja ich tiez potrebujem :) potrebujem dat urobit plastove okna a rada by som dopriala nam dovolenku, musim sa na to secretovat :)))

Lulita

mne napr. iní ludia k zivotu nechybaju, som stastna, ked som s muzom a svojim synom, jedine co by mi chvilu vadilo je, ze nemozem behat po obchodoch na dm drogerii a handrickach som zavisla tak trosku :)))