Som osamela ..

Príspevok v téme: Som osamela ..
salsa 1

Opat dalsia tema z radu outsiderov..Neviem sa zoznamit, nadviazat a udrziavat kontakty, mam malo priatelov. Mam uz 20 rokov a este som nemala ziadny vztah. Mrzi ma to, ked vidim tie stastne pariky /alebo aspon naoko stastne/ okolo seba. Na druhej strane ma to aj nemrzi lebo akosi s mojim labilnym rozpolozenim viem zeby ten vztah bohvieaky nebol. Snazim sa utvrdzovat samu seba ze samemu je cloveku najlepsie, venujem sa skole a hojnemu poctu svojich aktivit ale nefunguje to..A snazim sa aj tak nadalej o zmenu len uz pridlho a bezvysledne..len sa bojim ze toto bude trvat vecne..zmena neprichadza, ja s tym neviem pohnut nech sa akokolvek snazim, proste neviem co dalej..

salsa 1

fuu nejak sa to tu rozbehlo :D
sice tu rady velmi nie su ale aj tak vdaka :)) na maily odpisem :)

oslepena je asi osvietena..ale skor myslim ze len zatrpknuta :)

james bond

clovek je socialny tvor, ci chce alebo nie, akurat niekto sa uz tak odcudzi vsetkym, ze si mysli ze ich nepotrebuje, vnutorny svet je pekna vec, ale k plnej spokojnosti urcite nestaci

james bond

kazdy potrebuje urcity druh prijatia, socialneho vyzitia, niekto minimalny niekto sam so sebou nevydrzi, takze oslepena nebud tak oslepena

travka

asi si ma nepochopila oslepena.
ja mam na mysli interakciu s ludmi, samota mi az tak nevadi, som schopny ist sam zo skoly, sam pit, ale chybaju mi proste ludia. myslim ze kazdemu cloveku je vlastna nejaka potreba prijatia ostatnymi. a to mi nehorazne chyba. dennodenne stretavas tych istych ludi ktori ta sice pozdravia pomedzi zuby, ale tym to zacina a zaroven konci...