Overenie partnera

Príspevok v téme: Overenie partnera
malasvinka

Mozno mi tu aj vynadate, ale aj tak ma zaujima vas nazor. S priatelom zatial nebyvame, ale planujeme to. Sme spolu cez rok. A moj drahy stale chodi na pokec. Samozrejme, ze vzdy ked je tam mi aj pise. Aj ja tam chodim. Asi to je nejaka zavislost, alebo co. Ale ja s nikym cudzim nepisem, jedine s priatelom a s kamoskami a celkom cloveka tesi, ze mi tam stale pisu ti cudzi aka som pekna atd.
No a moja otazka spociva v tom, ze mam v plane si urobit druhy nick a jasne aj stiahnut foto z netu, urobit tam album s takymi 3 fotkami, a ked bude mat ten nick take dva mesiace zacat pisat mojmu drahemu, a zistit ci odpise a pisat mu, ze skoda ze je zadany a pod..Chcem vediet jeho reakciu. Co si o tom myslite?
Ja viem, ze vo vztahu ma byt dovera, ale ako sa hovori, doveruj, ale preveruj

Slecna A.

Lulu a preco by nie...Nesedi tam denne, nikomu nepise sam od seba. Odpisuje len vtedy, ked mu pride od niekoho sprava. A hlavne ked som "okom" zazrela obsah tych sprav, tak som taka kludnaaaaa ze az :D

Lulu2011

treba si dobre rozmysliet s kým idete do vztahu, mam kamosa ktorý tvrdi, ze sex nie je nevera :D a podobne bludy a stale sa ma snazi presviedcat, ze to necham a musim dozriet, proste typicky hnusny alibista, ked clovek ozaj miluje, nepotrebuje pretahovat ine telo, fuuuj

Slecna A.

inak, napadlo mi...ja ti svoj nick nemozem pozicat, lebo mam fotku so snubencom :D Ale mozem si kludne dat aj inu profilovku, lebo mne tiez zufalci pisu, ze som pekna :D
Ale vies na co som si spomenula? Ze este davnejsie mal priatel aktivovane to plus, ci co...dostal ho automaticky od azetu k narodeninam. Nikdy sme to pred tym nevideli, nemali, tak sme boli obaja zvedavi. A vravi mi, draha pod sa pozriet, co vsetko vdaka tomu plusku uvidime :D Sadli sme spolu za PC a pozerali...otvoril samozrejme archiv RP a vtedy som zbadala s kolkymi zenami si pisal. Bola som ticho, ale nebolo mi vsetko jedno. Otvoril sak tie spravy a chvilu hladal tie nase (moje a jeho). Kym to hladal, ja som si rychlo citala zvysne spravy. Vtedy som si stihla vsimnut, ze nikdy rozhovor s tymi zenami nezacal on, a ze kazdu dokladne a dopredu upozornil, ze je zadany a ak ta dotycna hlada nieco viac ako pokecanie, ma smolu... :D Vtedy si ma ziskal na 100 rokov. Prajem ti, aby to bol aj tvoj pripad (p.s. ci si este stale v podobnom duchu pise s neznamymi mi je uz fuk, lebo mu verim a hlavne viem co mam vedla seba)

Slecna A.

malasvinka, bud trpis ty strasne nizkym sebavedomim, alebo vidis evidentne, ze priatel je falosny a cosi skryva...lebo toto co chces robit je fakt moc z tvojej strany. A bud sa das doporiadku ty, alebo sa da doporiadku on, ak mas pochybnosti. Tie si samozrejme musite povedat spolu...musite sa uprimne porozpravat, lebo robit take veci, ako chces ty, to uz hranici so ziarlivostou a to je vazna vec...
A ked neprides na nic? Bude si s tebou pisat a este sa ti bude chvalit s tym, aku ma fajn priatelku a s tou "neznamnou" bude fakt udrziavat len pisomny kontakt o nicom? Vtedy budes stastna? Zarucujem ti, ze si najdes iny dovod, kedy ho budes podozrievat.
A ked zistis, ze dotycnej "neznamej" bude klamat, povie, ze je slobodny a este sa s nou nebodaj bude chciet stretnut? Vtedy urobis co? Vyskocis z poza pocitaca a povies "mam ta"? :D Taak si to predstavujeS??? :D

lost

keby som si spomenul na hesla k mojim zneskym uctom, tak ti jeden kludne darujem :D
ale davaj bacha ked stahujes foto, musi vyzerat europsky/slovensky, pozor na pozadie a podobne.. (aj cez kachlicky sa daj zistit krajina a podobne..)