Prečo ma vzrušujú ženské končatiny?

Príspevok v téme: Prečo ma vzrušujú ženské končatiny?
loman2

Niesom si istý či je to nejaká úchylka alebo je to normálne? Mňa na pekných babách dokážu úplne vzrušiť lýtka alebo predlaktie... neviem to vysvetliť..(samozrejme nie na každých babách)len na mojich typoch... aj keď si baba vytiahne rukávy resp. si odhalí predlaktie, neviem proste ma to vzrušuje tá pleť ,tvar všetko neviem prečo?? máte niekto niečo podobné?
:-) jasné že obzerám aj zadok prsia a tak.. ale toto mi príjde také čudné hlavne predlaktie ale proste ma to dokáže vzrušiť :-D ...

Blondula

mna zaujmu na muzovi tiez prve ruky !! pekne od prstickov az po lakte a potom celkovo s ramenami,plecami,hrudnikom :P

footman

Je to uplne normalne,mne sa tiez strasne pacia zenske nozicky chodila,ale samozrejme nie kazde..v lete stale pozeram po pekne nalakovanych stihlych nozickych v slapkach.:)

mydlo

No ja musim dat pred tym priatelke vzdy pusu na ruku, ako v starych filmoch, Neviem preco to robim , ale bez toho to nejde.

Blondula

jedneho mojho priatela strasne vzrusovali moje chodidla :D teda clenok a tvar nohy + lytko.vzdy mi hovoril,ze vzrusujucejsie nozky este nevidel :D kazdeho vzrusuje nieco ine...