Strach z ludi

lusy13

ale ja stale nechapem ,ze preco sa to vlastne stalo kedze som nidky taka nebola..:((teraz mi vadia aj take veci co by nemuseli..a sama som nevedela ,ze vobec take cosi existuje..ale cloveka to velmitrapi..kedze sa neda zit plnohodnotne..bo z coho sa da vycuvam..
dakujem :))

Tom22we

Mysicka2222: mohla by si prosim ta popisat tu tvoju zmenu z introverta na extroverta? ako si sa zmenila? co si pre to robila? dikes

mysickaa2222

ja som natom bola hodne zle a dost dlho :) teraz mam 24 rokov a nemala by som problem uz ani stakymi vecami ze hovorit pred vela ludmi do mikrofonu nieco :D neviem ci sa tak clovek moze zmenit lenze ja som sa zmenila z melancholickeho introverta na veseleho extroverta :)

lusy13

ahojky ja mam podobny problem..a tiez neviem ako ho riesit..neviem co sa stalo..lenze ja musim dochadzat do styku s ludmi pretoze mam taku profesiu..akosi mi zacalo vadit ked pri praci na mna pozeraju ludia..mam z toho strach..aj s pitim v spolocnosti bojim sa ,ze sa strapnim..ja som nikdy takato nebola..neviem co mam robit snazim sa sama so sebou bojovat no mam pocit ,ze to uz vzdavam..a najviac ma stve ,ze si neviem robit robotu ako by som chcela..mam strach ,ze to chvenie pride sa strapnim sa :((som z toho nestastna..zivot mame len jeden a nedokazeme si ho vychutnavat..

kacenkaaa

ja som mala take stavy, ze som tiez mala sto chuti niekam zaliezt. ked mi bolo najhorsie, zatvorila som sa do izby, kde som sedela v tme, tichu, zatiahnute zaluzie, lebo som mala pocit, ze ma kazdy vidi, sleduje... zas psychologov by som nehadzala do 1 vreca, ja som mozno nemala stastie. ale moja znama chodi k psychiatricke uz par rokov, a mam dojem, ze je na tom stale rovnako. psycholog moze (ale nemusi) nakopnut cloveka spravnym smerom, ale najvacsi kus prace je len a len na nas... :)

jajalamanka

ahoj kacenkaaa,dakujem za komentar...no to mas pravdu,psychyka ti dokaze pekne zatocit zo zivotom...tiez si myslim ze spychologovia nam nepomozu,,,mame to len zaregistrovane v hlave..ze mame ist za psychosom..je to vsetko iba Biznis..

kacenkaaa

kocka, to bude sto pro socialna fobia. ja som si ju "vypestovala" na intraku. bola som tam od patnastich, aj pocas vs. bala som sa aj nastupit do busu. na obed som s kamoskami radsej ani nechodila, lebo som mala pocit, ze sa povraciam. bola som s tym aj u psychologicky, ale nemam pocit, ze by mi to bolo pomohlo. ani neviem, ako som sa z toho dostala. ked sa skoncilo narocne obdobie a mala som absolvovanu vysku, zmizlo to samo, hoci obcas mam podobne stavy, aj ked v omnoho mensej miere. psychika je svina vec. s nou ide dolu aj imunita. pozor na to. drzim palce silno :)