Nie som dolezita

Príspevok v téme: Nie som dolezita
biela

Mam pocit ze na mojom nazore nezalezi. Vzdy ked niekam ide iba mi to oznami vobec ho nezaujima moj nazor nato a ci s tym suhlasim alebo nie. Vzdy ked sme mohli ist von spolu sli sme teraz ma uz ani nezavola nikam spolu nechodime on chodi a ja som doma bud mam vela prace alebo by som aj mohla ist ale uz ma nezavola. Som z toho smutna lebo mam pocit ze nie som dolezita a ze nezalezi na tom co si myslim. :(

Lulu2011

chodi tu taka biela, ci cierna macka :)) a ta stale nejaky problem vo vztau, som si myslela, ze si ona, tiez s partnerom nebyva

to bude nejaky sebec

biela

aj ked sme spolu skoro kazdy den? ja som to tiez takto vnimala na zaciatku a aj som sa hnevala ze nema taku potrebu byt so mnou ako ja s nim no potom mi to nejako vyvratil ze to neznamena ze ma nelubi

biela

ale myslim ze ma zaujem citim ze ma lubi len s tymto je problem ze je mu zrejme jedno co si myslim. Vacsinou sme spolu bud u mna alebo u neho ale nie vonku. Ja ani neviem ako mu to mam vysvetlit aby to pochopil:(

sususu

a naco si s nim ked nema asi zaujem ???? alebo skus ty to iste - chod von bez toho aby si ho zavolala len mu to spomen..a uvidis ci mu to bude vadit....ak nie, tak asi nema no