Baba z pokecu

Príspevok v téme: Baba z pokecu
sugarbird

caute...akurat som zistila ze jedna baba ma citaciu mojho priatela vo svojom profile plus tam ma aj jeho nick(akoze od neho to pochadza) a proste nemozu sa poznat jedine z pokecu..chcela by som zistit odkial ho pozna ci si pisu a tak..ako to mam urobit??nechodte na mna s tym ze sa ho mam spytat rovno lebo pravdu by nepovedal. Dakujem za kazdu radu.

tralaaa

janeczz ty budes este asi velmi mladucka baba. Ked sa spytas hociktoreho chlapa, preco chodi s kamaratkami na kavu, tak ti povie(pokial bude uprimny), ze preto, lebo mu nieco vo vztahu chyba a ze vzdy tak v kutiku duse dufa, ze z tej kavicky bude nieco viac.
A taktiez doma spokojny chlap, nikdy nebude chodit na chaty a kavicky s kamaratkami, lebo vsetko, co potrebuje, mu dava partnerka(oni to beru uplne inak ako my).

andrejka11

kriste pane zeny uz prestante snorit a patrat a neviem co:)))) paneboze muz ked chce podvedie aj keby ste sa na hlavu postavili a aj vtedy kedy by ste to nepovedali....som zena ale mam uz dost tych blbosti co baby pisu nasla som toto nasla som hento ...tak nehladajte neriesite uzivajte si chvile s nim ked vas ma opustit a podviest urobito tak ci tak...a prestante riesit.....