Mlada baba a dieta

Príspevok v téme: Mlada baba a dieta
crisco

ahojte, zahladel som sa do mladej slobodnej maminy, je mila usmievava, dost ma toho za sebou, zaroven sa ale zamyslam nad tym ci som vobec pripraveny byt vo vztahu, kde by bolo aj dieta, nerad by som ju namotal a potom vycuval, chapem ze nepredpovedate buducnost, ale nejake rady by som uvital, diky, este vek ona 24 ja 26

Cariboo

suhlasim s predoslymi odpovedami. nic ta nenahli hned sa s nou ozenit, porozpravaj jej o svojich obavach, nech vie co ma cakat a zacnite naskor ako blizky priatelia. jedno decko predsa nemoze znamenat koniec sveta :D

Agnes999

No mozte byt najskor kamarati, kludne aj dlhsi cas, lepsie sa spoznate a uvidis ci sa na vztah s nou citis alebo nie

TinaM

To je zlozita situacia a jediny, kto ju moze vyriesit, si ty. Nikto netvrdi, ze musis hned byt novym ocinkom pre jej dieta, ale ak mas zaujem o seriozny vztah s nou, tak si musis stale pripominat jej zavazok (chcela som napisat, ze si musis jej zavazok uvedomit, ale podla toho, co pises, si ho uvedomujes, co je naozaj spravne a velmi dobre).
Stretavajte sa spolu, vo dvojici aj v trojici a sam uvidis...casom. Bud k nej otvoreny.