Stalo sa to niekomu?

Príspevok v téme: Stalo sa to niekomu?
vtipalek13

Ahojte, už asi 1 - 2 mesiace mám bolesti v podbrušku, neviem čo s tým... urológ mi povedal že to nie je urologický problém a mám ísť ku gynekologovi ale predsa len chcem vedieť čo mi je. Mám bolesti v podbrušku, niekedy pichanie, niekedy tlaky a niekedy ma bolia len samotné vaječníky. Problémy s močením nemám ale mám posledných pár dní biely výtok (ten som ale mávala aj pred tými bolesťami takže tomu nedávam nejaký hlbší význam). Mala to už nejaká z vás? čo to bolo? čo na to pomohlo? prosím o pomoc, dakujem

angela85

no ja som cystu mala a vobec som o tom nevedela. az kym mi ju doktor nenasiel na sone. ani to, ze ked si tehotna, tak musis automaticky vracat, nie vsetky vracaju.mozno mas nejaku infekciu, nejaky zapal ale to ti povie len tvoj lekar

M 25

a čo ti pomôže, ked ti náhodou niekto napíše, že je to tá cysta?? čo urobíš??
však aj tak pôjdeš k doktorovi .. a by ma zaujímalo, kedy tam chceš ísť :D

zuzi74

tak vies, pisala si, ze sa bojis ist ku gynekologovi, tak take odpovede z toho aj vyplynuli, hm...moze to byt prechladnutie aj zapal...mne pomaha vyhrievacia podlozka na krize aj podbrusko, ked ma picha alebo pobolievaju vajecniky, ale rozhodne k tomu lekarovi chod...1-2 mesiace je dost dlha doba, treba preliecit ak je nejaky gynekologicky problem.

Blondula

tu ti babske rady neporadia !!! mavas bolesti a k tomu mas vytok,co si predtym nemala... pomozu jedine vaginalne tabletky,krem predpisany od lekara...

vtipalek13

Preboha ľudia, nikde som nenapísala že ku gynekológovi nepôjdem, len som tu chcela vedieť či sa niekto s podobnými problémami nestretol.