Hodnota ženy

Xena

ano , len najprv sa asi musí sama v sebe vysporiadať, že akú má hodnotu sama pre seba aby mohla byť hodnotná pre iného.....

ale asi kto to nezažil, tak si to nevie ani predstaviť...

Späť na vrch

stratená, k tvojej otazke, je to uplne v pohode, len mi zmazali predosly prispevok, kde som pisal, ze ta lutujem, za to ze sa musis toto spytat, ale skor by som lutoval seba, za to ze by som ta musel lutovat, admini toto asi nemaju radi, neviem, ale myslel som s tym len to, ze normalny muz to zoberie ako fakt. Fakt ako ze mu gravitacia casom vytiahne kozu na istych miestach napriklad.. Alebo fakt, ako zene na vyssich miestach. Gravitacia je svina, ale neplodnost ani nie. Dobre to opisali ludia nizsie, vtipne aj trefne.

Späť na vrch

olivienka, otazne je, ci je to fer nechat niekoho sa zamilovat do nas/seba, a potom im povedat nieco, co moze rapidne zmenit alebo az rozbit vztah.

olivienka

keby mne muž na prvom rande vykladal o tom, že je neplodný, asi by ma to skôr vydesilo - nie ten samotný fakt, že nemôže mať deti, ale to, že mi to hneď vešia na nos, ako keby už hneď myslel na neviemaký vážny vzťah :) ja myslím, že vhodný čas na taký oznam je niekedy na rozhraní "chodenia" a "vzťahu" - keď sa už poznáte, niečo o sebe viete, ste si sympatickí, chcete byť spolu, ale ešte to nie je mega vážny vzťah mesiac pred svadbou.

Cindy35

no na prvom rade urcite nie. vsak je to tvoja osobna velmi intimna informacia a nemusis ju rozpravat kade komu, koho ani dobre nepoznas.
mne sa to stalo tiez, ale po dlhorocnom vztahu sa zistilo ze partner je neplodny, no bol to sok. ale keby neboli ine problemy, tak by sme spolu zostali. vsak unho este bola sanca, ze daco by sa umelym oplodnenim podarilo. ale mne sa to zdalo take nasilu a tiez sme mali ine vazne problemy.

Agnes999

Tak ja myslim ze idealne by bolo napr. podat si inzerat, kde je to uz uvedene. Ja chapem, ze na prvom rande moze byt dobre trapne o tom hovorit.
Ale vidis, chlapi ti tu sami potvrdili, ze o taku zenu by mali vacsinou este vacsi zaujem ako o plodnu :-)

stratená

ja viem ,že každí z vás ma na toto iný názor ale istotne je iné ked manželia po rokoch snaženia nemôžu mať deti a ked žena , ktorá je neplodná a nemá akurát partnera a hladá si ho, to mu má na prvo rande povedat ,že je neplodná resp. sa ho spýtať, či je to ten muž ktorý deti mať nechce?
Ked dvaja vstupujú napriklad do manželstva , tak ich ani nenapadne ,že by nemohli splodiť dieťa ale ako v opačne ,ked žena (muž) vie ,že deti mať nemôže, tak kedy je vhodná doba do povedať potenciálnemu partnerovi ,1,2,3 rande? Alebo ked sa rozhodnú rozpravať o plánovaní rodiny????