Oblečenie značky Zarga

Príspevok v téme: Oblečenie značky Zarga
sivulienka

Ahojte, túto značku začali najnovšie predávať v KE u číňanov (kto vie-OC Dargov)....je to turecká značka alae neviem čo si mám myslieť o kvalite...maju niektoré veľmi pekné kúsky ale na čínana nehorázne ceny...13€ za tričko sa mi zda u čínana predražené...za takéto ceny môžem ísť nakupovať aj do Manga,Odji,New Yorkeru, Reservedu...

Máte niekto skúsenosti či sa oplati tú značku nakupovať ? Zapáčilo sa mi zopár kúskov, ale bojím sa, že vyhodím kopu penazí za šmejdy...

sivulienka

ja som nepovedala ze NewYorker je kvalitny...len som tym chcela povedat ze mozem ist nakupovat niekde do velkych obchodnych centier kde bez diskusie spravia reklamaciu a mam pokoj... a ebi777777777 vies ked si kupis 3 atketo tricka za 13-15€ a pojdu do haja tak su to peniaze...pristup k zakaznikovi je pre mna dolezity

ebi777777777

ty máš ale problémy, robíš háloooo s reklamáciou, ako keby si si išla kúpiť nejakú trebárs lyžiarsku bundu za 250 euro,, a ozaj mango a newyorker, hmm.... tiež tá kvalita nestojí za to, tiež aj tam si musíš vedieť vybrať, aby si náhodou nekúpila nejakú obyčajnú handru