Moznost otehotnenia?

Kvety zla

fragola ved ja nepisem nic ine - s tym rozdielom ze ja si myslim ze ti, co prerusovanu suloz neovladaju by sa na to jednoducho spoliehat nemali :) a vzdy, VZDY uspesnost a spolahlivost prerusovanej suloze zavisi od partnera - preco by som sa mala spoliehat len na to, ked ide o moju maternicu v ktorom by dieta vyrastalo, a o moje telo?
ked nechcem byt tehotna tak s tym nieco robim. a slecne meska menstruacia, mala nechraneny pohlavny styk ergo moze byt tehotna. a kym si nespravi test tak sa so mnou mozes hadat ze nemoze byt tehotna, ale jednoznacne sa to vyluci az potom. :)

fraaagola

Dotycna to moze mysliet aj takto : Ze mali sex bez ochrany nespravil sa a po chvilke si nasadil kondom, pokracovali a urobil sa donho....ak nebol nijako poskodeny tehotna byt nemoze !

Alebo to moze mysliet tak ze mali sex dvakrat po sebe...cize prvykrat sa urobil von a druhykrat do kondomu....ak sa dotycny medzi tym umyl a bol na wc tak tehotna byt nemoze !

Cely zivot pouzivam prerusovanu suloz a v zivote som tak neotehotnela ....kto umi ten umi .....:-)

Kvety zla

fragola to je blbost. slecna pise ze mali s priatelom nechraneny sex. ak v jeho mocovej trubici zostali spermie z predchadzajucej ejakulacie, k otehotneniu dojst mohlo. navyse pise ze "sa neurobil do mna" - kde teda ejakuloval? stihol celu ejakulaciu mimo? pretoze presne takto sa robia deticky :)
navyse - kondom moze prasknut (co si nie vzdy vsimnu), pretiect, a vseobecne je len 85 percent spolahlivy ked sa pouziva takto. cize si rozpravaj ze k otehotneniu dojst nemohlo.
slecna to bude jednoznacne vediet az vtedy, ked si spravi tehotensky test.