Moze ju naozaj milovat?

Príspevok v téme: Moze ju naozaj milovat?
kika187

moze chlap skutocne milovat svoju priatelku s ktorou je 5 rokov, ked ju za posledny rok 10krat podviedol s inou? Ano ta ina som ja , a prosim neodsudzujte ma, ja viem ze je to hrozne, ze by som sa mala hanbit, no dnesny svet je prehnity a plny nevery vsade kde sa pozriem. ja toho chlapa milujem, urcite by som nesla so zadanym len preto aby som si uzila. ked je so mnou som najstastnejsi clovek na svete. je na mna mily, hovori mi ze ma ma naozaj strasne rad a raz povedal ze keby nebol zadany ze by chcel byt so mnou. lenze ja ho mam rada ovela viac, no nepovedala som mu to, iba tak naznacila ze viac ako rada, ale nikdy nemam odvahu sa opytat preco mi to robi? uz mi niekolkokrat povedal aj prepac ze som ti ublizil, takze si je asi vedomy toho ze ja som do nho zamilovana hoci som mu to realne nikdy nepovedala...preco mi ale stale potom dava nadej tym ze stale sa este niekedy vrati ku mne a skoncime v posteli? Strasne by som chcela pochopit to muzske zmyslanie, ako on uvazuje. Som z toho poriadne na dne, poriadne nespavam a nejedavam, nic , absolutne nic ma nebavi, cele dni sa nudim, mavam strasne pocity uzkosti, rano ked sa zobudim je to najhorsie , citim uplne prazdno, nikdy som tej fraze nechapala, teraz uz viem ake to je. tazko sa mi dycha, nedokazem bez neho normalne fungovat, uz neviem ako dalej a nemam sa ani komu vyrozpravat, tak pisem tu s nadejou ze niekto zazil podobnu situaciu a mozno pozna odpoved :(

kika187

ja neviem, ja si myslim ze mu je so mnou fajn. ja sledujem aj sport, ja si zahram aj playstation s nim...kolko chlapov hovori ze taku babu by chceli? a preco ja som sama aj ked som taka ako mnoho chalanov hovori ze by chceli aby ich baba bola? v poslednom case mam nutkanie napisat co chcem povedat, opit sa a potom mu to poslat no nemam odvahu. bojim sa ze to by sa pokazilo aj cele kamaratstvo a to by ma zabilo keby sa mi zacal vyhybat a uz by ani neprisiel. proste neviem ci je dobre povedat mu ako vsetko citim , aj ked to asi tusi, alebo radsej kaslat na to?

Mimulus

kika187 - neopustí ju pokiaľ mu nedáš dôvod aby tak spravil. Očividne mu to vyhovuje a u každej má to svoje. Aj ty aj ona mu dávate niečo čo nemá tá druhá. Treba len zistiť čo to je a možno si vezme teba :)

kika187

ja viem ze si v podstate sama ublizujem a nie niesom v tom nevinne, no ale ja si nedokazem pomoct. pokial som na skole neviem s nim prerusit kontakt. este mam 3 semestre. on uz skoncil min. rok , ale ostal v tom istom meste, takze ked ma volno v robote, pride za nami na intrak, boli sme dost dobra partia. strasne sa bojim toho ako to bude ked skoncim skolu, ze budem fakt na dne. ja som si nemyslela ze nas bude takto casto navstevovat, lebo to kazdi hovori ze ako budeme v kontakte a aj skvele priatelstva sa rozpadaju. min. rok ked on skoncil skolu tak som bola v peknych srackach, cele dni som prerevala, nic som nejedla, nemohla som spavat a vobec sa mi cele leto neozval, ako sa mam a tak.bolo to hrozne obdobie, no zacal novy skolsky rok a zase sa zacal ozyvat, aj pomerne casto mi napise a proste stale pride, aspon parkrat do mesiaca je s nami, ja sa mu proste nedokazem vyhybat, ked viem ze je tu, tak som stastna ze ho znova uvidim. proste stale sa drzim nadeje ze sa raz rozidu a ze mozno ma bude aj on lubit, ze si ju nemoze vziat ked ju tolkokrat podviedol ale cim dalej tym viac sa bojim ze ju raz poziada o ruku a ja skoncim fakt zle :(

Mimulus

Človek nemá nikdy všetko po čom túži a nato aby sa mu splnili všetky túžby tak dokáže všemožné veci. Život je len jeden a evidentne mu vo vašom vzťahu niečo chýba...preto to hľadá stále niekde inde...No očividne to ešte nenašiel. Áno môže ťa ľúbiť a ale ako som napísal vyššie dokonalý vzťah neexistuje a niektorí jedinci jednoducho nie sú schopní potláčať svoje emócie len preto aby mali tzv ,,šťastný vzťah,,. Život je na toto prikrátky!

Laara

nie, silno pochybujem, ze ju miluje..inak by paralelne neriesil teba..teba takisto nemiluje..miluje akurat tak sam seba :)

Dadula56

Vies, kika, nariekanie ti nepomoze...Trosicka sa skus spamatat, preber zodpovednost za svoj zivot a prerus s nim vsetok kontakt. Zamilovanost ta casom prejde.

doubledog

a preco to ty robis, ked si tym ublizujes?

ublizujes si sama, nehadz vinu na neho a nerob zo seba obet.

ty v tom nie si nevinne, ako by ti urcite vysvetlila jeho priatelka :)

kika187

:( preco to ale ten chlap robi ked vie ze mi ublizuje? nepochopim nikdy . Ja si uvedomujem ze v podstate je to idiot, a aj keby ju nechal, urobil by to iste aj mne. su dni kedy mi je ako tak fajn, hovorim si ze si zasluzim lepsieho a ze kaslem na nho ale ked sme spolu, znova som paf, proste ja si s nim neskutocne rozumiem, vieme sa zasmiat, mame podobne nazory a zaroven tam je aj ta pritazlivost. este nikdy som takto nebola zalubena, vzdy len platonicky . ja by som pre neho urobila vsetko a fakt mam pocit ze bez neho neviem zit a bojim sa ze budem totalne na dne. strasne sa bojim ze si ju vezme a vo mne zomrie aj posledna nadej ze dnes moze existovat normalny vztah. nechapem ako moze zit s niekym koho tolkokrat podviedol, ja by som to nedokazala. kazdu noc sa mi s nim sniva, fakt uz mi z toho hrabe, stale na nho myslim, uplne pri vsetkom a naozaj neviem ako sa toho zbavit, to sa ani neda. Bojim sa ze skoncim na nejakych liekoch a budem z toho mimo do konca zivota, som velmi citlivy clovek a dokazem sa veeeelmi ale veeelmi rychlo naviazat na ludi, neviem si pomoct :(

doubledog

jeho muzske zmyslanie je asi taketo:

on vas ma rad obe naraz, je mu dobre s vami oboma :)

mat dve zeny moze byt istu dobu prijemne. aj ked ta doba sa mu uz krati, pride cas, kedy to uz s tebou (alebo s nou) nebude moct vydrzat.

bud mu ona na to dojde, alebo ty zacnes robis sceny.
takze to bude musiet zmenit. sam od seba to neurobi, preco by mal?

baby

Ja Ťa nebudem a ani nechcem odsudzovať a zraniť Ťa - život je nevyspytateľný a ako sa hovorí / Nikdy nehovor nikdy / - ale ja si myslím, že svoju oficiálnu partnerku lúbi, s Tebou si len užíva, keďže po 5tich rokoch u nich asi nastal stereotyp. Určite Ťa má rád, inak by ste to už rok neťahali spolu ale nemyslím si, že Ťa lúbi a tiež si nemyslím, že svoju partnerku kvôli Tebe opustí..Každopádne - zamysli sa Ty sama, či si tá žena zaslúži aby si jej takto ubližovala a HLAVNE - či Ty si zaslúžiš byť "Len TÁ DRUHÁ"...