Nurch Piešťany - ako to tam chodi, vase skusenosti?

ni-ka

ano,vsetko trva jeden den...rano prides nalacno,zoberu ti krv a moc a poslu ta doktorke/doktorovi,kde si pockas...tam ta vysetria,podla toho co mas v zdravotnej dokumentacii urcia postup. Bud ta hned tam objednaju na hospitalizaciu na doriesenie alebo pockaju az budes mat vysledky a potom sa uvidi podla nich...Zalezi na tom ako zle na tom si a ako urgentne je treba nasadit liecbu...
to ASLO je ako u mna, aj u mna sa najprv riesili plucne chlamydie,brala som asi troje atb ale potom som uz bola na tom zle tak som sa na to vykaslala...a teraz ich uz nemam a ASLO mam normalne...

pia

aha to som nevedela....brala som atb summamed na plucne chlamydie ,ktore som mala nakonec zistene a ASLO konecne klesa!!! som velmi rada...tkze to ambulantne vysetrenie bude trvat len den a ned ten den mozem ist domov?

ni-ka

pia,to je normalny postup,tak to chodi...aj ja som bola najprv na ambulantnom vysetreni a mna tam posielali rovno z nemocnice...zobrali mi krv,potom som isla doktorke ta si pozrela predosle vysledky a az ona ma objednala na hospitalizaciu...

pia

tak dnes mi prisla pozvanka po dvoch mesiacoch NA AMBULANTNE VYSETRENIE, a ja som mala ist na hospitalizaciu...akoze uz nemam slova na nic....

ni-ka

pia fakt zodpovedna lekarka:)uz si jej volala a vynadala jej ze ti to tam este neposlala???...inak,ja si ju posielam radsej sama...mne ju doktor len vypise a ja si ju posielam doporucene...aspon viem kedy som si ju poslala a mam istotu:)

pia

tak ....volala som do Nurchu a pravda je taka, ze moja ,,uzasna" reumatologicka na mna akosi pozabudla... tak toto je vrchol,tak ja cakam jak idiot a ona este neposlala ziadanku...NO KOMMENT ...SLOVENSKO-KRAJINA NEOBMEDZENYCH MOZNOSTI....

ni-ka

no,to poznam:)a pockaj keby si musela nahodou zohnat doktorku...tu som raz zhanala tyzden...
tak vela trpezlivosti prajem,hlavne si to vybav,drzim palce:)