Nizsi partner

mojiito

Podla mňa nie je pravda, že vačšine mužov sa páčia vysoké ženy. Ja som malé pivo a ked ideme na disku s kámoškami čo sú ako rebriny (hoci sú kočky ako lusk) tak vždy konštatujú že chlapi najviac letia na mňa. Oni sa proste radi cítia silnejší, vyšší, a malá žena vzbudzuje dojem, že potrebuje ochrániť

mojiito

Všetko záleží na tebe. Ak ti to nevadí, nerieš čo vravia ostatní. Ak ti to vadí, tak to neignoruj, časom by ti to podla mňa vadilo stále.PodLa mňa má byť muž vyšší, oni sú potom zakomplexovaní a nie je nič horšie ako zakomplexovaný chlap!

lululu

no krásky chcela by som vás vidieť, ako to tak čítam sa mi zdá že i nad 170 cm vysoké majú komplexy keď sa takto potrebujú vychvaľovaŤ

zuzana12345

budte radi že ste aké ste.Určite je to lepšie ako byť vysoká 142cm ako moja kolegyňa.Ja mám 177cm môj manžel 184 a to si ešte narazím 10cm opätky.Ani mne ani manželovi to problém nerobí.Ja sa tak cítim super a môj drahý také malichernosti nerieši.Vôbec ma nenúti nosiť baleríny hoci v lete nosím aj tie.Mne sa vysoké ženy páčia pokiaľ majú aj primeranú váhu.Je fakt,že pokiaľ je žena vysoká a ešte má aj nejaké to kilo naviac pôsobí ako golém,ale pokiaľ si váhu ustráži niet čo riešiť.Tak hlavu hore všetky žirafy však sa nejaký dlháň nájde

dakty.

no neviem, ale myslim ze na vyske partnerov naozaj nezalezi. konecne je tu doba, ked si vysoke zeby beru bezne nizsich muzov a splu im to perfektne klape. teda vykaslal by som sa na to - byt babou - keby som mal vyssieho muza a bol by to opilec alebo by ma doma tlkol a pod. ak ste nasli niektora nizsieho muza a je to fajn clovek, co vam na tom moze vadit? okolie? to si na to velmi rychlo zvykne. a uvedomte si, ze s nim budete zit vy a nie vasi znami.

nikush

tak ahoj. ja mam strasnu depku ked sa postavim vedla frajera a on je odo mna nizssi meriam 161 a on mozno 155 on sam vravi ze 150 ale ja to nechem priznat.. snazim sa stale nejak zmensit ale neide to.. myslite si ze by sa nam vysmievali?.. alebo by sme spolu uz nechodili pre to , zesa pri nom citim ako jeho mamicka???.. poradte prsim na email otravqa770@azet.sk dakujem

mandarinka

inuška,ale tu je téma že nižší partner-muž.. samozrejme že žiadna baba nemá komplex,keď je nižšia od partnera, iné to je, ak je muž menší..

mandarinka

babule, tak ja mám teraz taký problém, že sa mi začal páčiť jeden chalan.. a je odo mna menší..ja mám 177cm a mám taký pocit, že on musí mať maximálne 167cm..keď nie fakt menej.. a môj problém je taký, že sa pri ňom cítim strašne vysoká ako žirafa:( a bojím sa s ním naviazať väčší kontakt z toho dôvodu,že ma odmietne pre moju výšku:(